як почати свій бізнес-довідник реклами

Починаючи свій каталог християнських рекламного бізнесу дуже простий і практично не вимагає технічних знань. Створення каталогу рекламного бізнесу може дозволити вам зробити істотну суму доходу. Перший процес у створенні такого каталогу визначити, хто ваш цільовий ринок буде і які підприємства будуть охоплювала в каталозі рекламного бізнесу.

Якщо ви не знаєте свій цільовий ринок, необхідно провести ряд досліджень, перш ніж продовжувати. Спробуйте вибрати популярного каталогу рекламного бізнесу, так як вона може впливати, скільки грошей ви будете робити з нього. Популярні рекламні ідеї каталог підприємств включають нерухомість, юрист, подорожі, медичної, автомобільної, і мода. Існує безліч доступних тим, однак, як тільки ви вибрали свою нішу вам необхідно зареєструвати свій домен. Домену, де ваш рекламний бізнес каталог буде знаходитися в Інтернеті.

Найбільш важлива частина вашого каталогу рекламний бізнес, як вибрати доменне ім’я, яке люди будуть пам’ятати. Вона не повинна бути більше, ніж три слова, і вона повинна мати свою нішу подальшим каталог в імені. Ваш домен повинен використовувати COM суфікс, проте,. Якщо це буде прийнято, розглянути можливість використання мережі або орг суфікса … Якщо ваше доменне ім’я недоступно, розглянути питання про включення до дефіс між словами. Після вибору доменного імені, зареєструйте його з провайдером, такі як GoDaddy або Register.com.

Як тільки ви знайдете доменне ім’я, то вам потрібно знайти когось, щоб розмістити свій рекламний бізнес каталог. Є безліч хостингових компаній, у тому числі WebHost4Life, Verio і HostGator. Кожна з яких пропонують доступний хостинг плани, що дозволить збільшити прибутковість сайту. Після того, як хостинг-провайдер обраний, пора почати будувати свій рекламний бізнес каталог. Гроші, і суму, яку ви хочете витратити, визначить, як ви будуєте свій сайт. Якщо фінансування не має меж, розглянути питання про наймання кодер програмувати Ваш рекламний бізнес каталог. Менш дорогою підхід полягає у використанні системи управління контентом, такі як Joomla, або використовувати шаблон каталог посилань.

Останнім кроком у створенні бізнес-каталог рекламних заохочувати його. Для забезпечення вашого сайту легко читається пошуковими системами, використовувати строгу XHTML 1.0 і не вставляти в стилі вашого змісту. Використання SEO, оптимізований текст може збільшити переглядів сторінок, і використання контекстної реклами може збільшити аудиторію.