як процес прийняття рішень може привести до вас горе в якості підприємця

Хоча воєдино його «Теорія психологічних типів” в 1930 році, швейцарський психіатр Карл Юнг зауважив, що чим більше він дізнався про його особистості переваги клієнтів, тим більше він може точно передбачити їх поведінку.

Він подивився, як вони приймали рішення і придумав два різних типи, мислителем і щупом. Відчуваючи в цьому сенсі не означає, емоційні та мислення що означає бути розумним.

Хтось робить свої рішення, засновані на мислення перевагу, швидше за все, аналітичні та логічні. Вони можуть розглядатися як безособове і воліють віддати належне fairness.They часто пропускають частину «народу» рівняння, часто зосередитися більше на жорстких фактів. У бізнесі, вони часто боротьба зрозуміти, яким почуттів інших народів, також важливі. Мислителі можете зустріти, як нечутливі, далекої і байдужою, які можуть видавати неправильні повідомлення на будь-які потенційні клієнти. Ті, у кого мислення перевагу було б отримати велику користь з знаючи, як їх рішення можуть вплинути на життя людей навколо них.

На протилежному кінці шкали є людиною з Почуття переваги. Вони засновують свої рішення на її впливу на інших. Щупальця воліють гармонійне середовище і може зустріти, як турботливий і чуйний. Тим не менш, в бізнесі, вони можуть вважатися слабким, непрямих і часто не вистачає аналітичних навичок. Вони часто не в змозі приймати жорсткі рішення на робочому місці, і, отже, це бездіяльність може мати негативні наслідки, оскільки вони не в змозі осягнути реальність складних ситуаціях.

Якщо ви Мислитель чи почуття – думати двічі, коли ви робите ці рішення в майбутньому.