як сказати, якщо вдома постановка буде працювати у вашому маленькому містечку, А. І. Частина 1

Щоб з’ясувати, чи дійсно ваш слабкий місто буде підтримувати ваші будинки постановка бізнесу, у вас є домашнє завдання робити.

Деякі сільські райони перебувають відмінно підходить для дому ветеранів та інші, не так багато. Або ні, він буде працювати, залежить від багатьох речей, так що має сенс для вас, щоб зробити ваші дослідження, перш ніж ви дізнаєтеся будинку постановка і почати свій бізнес.

Ось три речі, які ви можете подивитися в вирішити, якщо вдома постановка бізнес буде працювати у вашому маленькому містечку:

1. Наскільки близькі за величиною місто? Перше, що потрібно зробити, це вирішити, як далеко ви, Aore готові поїхати на роботу постановка додому. Якщо ви, Aore в годині їзди до найближчого міста, ви можете бути водіння, що далеко пару раз на тиждень робити проекти будинку постановка? Якщо так, то ви можете продати для власників житла в цьому місті, а також ваші власні менші міста та сусідніми, доповнити ваш дохід.

2. Скільки будинків продають на рік? Зв’яжіться з вашим місцевим Нерухомість ради і з’ясувати, скільки будинків, проданих торік у вашій географічної області. Зрозумійте, що лише невеликий відсоток від цього числа продавців, ймовірно, щоб найняти вас як вдома бувалий. Це дасть вам уявлення про те, який потенціал бізнесу ви дивилися б і чи дійсно ви можете заробити достатньо, щоб підтримати ваші фінансові цілі. Це, AOS Важливо відзначити, що, так як вдома постановка платить так добре, Ви могли б заробити достатньо з всього лише від 50 до 70 клієнтів роблять основному консультації і кілька повномасштабних проектів постановки.

3. Скільки будинків перераховані в році? Хоча ви, Aore говорити з вашим контакт на нерухомості Рада з’ясувати, скільки будинків перераховані на рік, в середньому. Число буде відрізнятися від кількості продажів, тому що не всі будинки, які виходять на ринок залишатися там, поки вони не продають. Якщо є ще досить багато будинків, перерахованих, ніж продали, ви можете використовувати у відсотках різницю в маркетингових матеріалах. Імовірно, якщо деякі з цих будинків, які пішли з ринку було поставив би вони продаються швидко.

У другій частині цієї статті, ви, Äôll дізнатися ще два питання, які ви повинні задати, щоб допомогти визначити, якщо вдома постановка буде працювати у вашій сільській місцевості.