як фінансувати і розвивати свій бізнес, використовуючи силу віртуального підприємства

Подумай про це. Інтернет є найбільш потужним, децентралізованого спільного ресурсу небудь створених. Віддалено розташований підприємці можуть спілкуватися, співпрацювати, взаємодіяти і підтримувати зв’язок, як якщо б вони були співробітниками в центрі міста високий зріст. Все що потрібно, це взаємовигідний альянс, де всі беруть участь підприємцям отримати користь пропорційної їх індивідуального вкладу. Маючи це на увазі, ви можете дізнатися, як використовувати цю взаємовигідну “інтернет-центр” бізнес-модель, щоб розширити свій існуючий бізнес або фінансування нового бізнесу. Крім того, ви можете отримувати дохід в якості бере участь і сприяння консультанта понад прибуток, яку ви отримуєте від вашого основного бізнесу.

Фраза «віртуального підприємства» встановлює корпоративний парасольку над такою взаємовигідний альянс, де ви і інші що підприємців взаємодіяти і співпрацювати через Інтернет в якості віртуальних співробітників для віртуального підприємства. Схожі на традиційні компанії або корпорації, віртуальне підприємство або корпорація працює в бізнес-план з метою виробництва та / або реалізації продукції і послуг. Оскільки віртуальні співробітників, ви та інші беруть участь підприємці можуть насолоджуватися гнучкістю ведення Вашого незалежних підприємств під егідою цієї великої організацією і, отже, використовувати вплив та маркетингу доблесть більшого особи рости і фінансувати ваші окремі підприємства.

Протягом багатьох років, великі корпорації використовують Інтернет та інші інформаційні технології для мереж, співпрацювати, об’єднання ресурсів і створення великих “віртуальні корпорації”, які мають більше ресурсів і впливу, ніж кожна корпорація, що стоять уздовж. Тепер ви і інші підприємці можуть зв’язати діяльність і співпрацювати в рамках віртуального підприємства парасольку і розширення прав і можливостей створити подібні пільги.
Маючи це на увазі, як віртуальний співробітник віртуального підприємства, можна упакувати ваші професійний внесок у декількох формах: 1) можна розгорнути ваш продукт або послугу, як пряма підтримка інших підприємців у віртуальному середовищі підприємства, 2) можна розгорнути Ваш продукт або послугу, як “частина двигуна”, необхідні для запуску оперативної двигуном віртуального підприємства, 3) можна розгорнути індивідуальну майстерність, яке може бути іншим, ніж ваш основний бізнес-навички, щоб допомогти вихідний сигнал перенесення місії встановлені віртуальні підприємства і отримувати дохід у якості консультанта, 4) ви можете продати свій продукт або послугу в базу даних клієнтів або ринкових встановленому віртуального підприємства, 5) можна використовувати маркетингу доблесть віртуального підприємства на ринок свій існуючий бізнес безкоштовно, і / або 6) Ви можете використовувати маркетингові доблесті віртуального підприємства для залучення капіталу на стратегічному позиціонуванні вашого бізнесу, як функціональна дочірньої більшого віртуального підприємства. Крім того, ви можете отримати одну або декілька з цих переваг, допомагаючи віртуального підприємства вихідний сигнал перенесення його “місії.

Як все це можливо? Це все можливо, тому що ви та інші беруть участь підприємці стратегічне розгортання продукту, послуги або особистих навичок до віртуальних місії підприємства таким чином, щоб допомогти підприємству виконати свою місію, і ви винагороджені за ваші зусилля у відповідь. Подумайте про це таким чином. Компанії та корпорації можуть платити працівникам погодинної заробітної плати, тому що корпоративні лідери знають, що внесок кожного співробітника в корпоративну лінію нижньої набагато переважають погодинної заробітної плати або витрат по заробітній платі на одного працівника. В іншому випадку, корпоративні лідери не могли дозволити собі платити заробітну плату. Крім того, в рамках віртуального підприємства, що беруть участь підприємців виплачуються у вигляді описаних вище переваг для їх професійного вкладу у віртуальних операцій підприємства, тому що вигоди для віртуального підприємства набагато переважають пільги, надані кожним індивідуальним підприємцем.

Звичайно, деталі залежатиме від завдань і сфери віртуального підприємства. Тим не менш, в цілому, ви можете підключити до віртуальної середовищі часу підприємство часткової або повної зайнятістю, залучення капіталу для фінансування нового бізнесу або розширення існуючого бізнесу … під час отримання доходу в якості віртуального співробітника, співробітника або консультанта, що віртуальні підприємства.