як я підняв гроші на мій винахід – селективний машинного прибирання спаржі

Я збирала гроші для цієї машини двічі, один раз повернутися приблизно 1974, а потім знову протягом останніх чотирьох років. Давайте почнемо ще на початку 70-х років, коли я вперше почав проект. Я був в моїх ранніх 20-х і нудно один день, і я запитав свого батька, якби він міг думати про щось, що необхідно винаходити. Він сказав мені, «придумати спаржею Комбайн”. Він був фермером, а спаржу виробника.

У мене було кілька цікавих ідей про те, як можна було б іти про створення селективних спаржі комбайн, і пішов, щоб мої друзі та родина просять гроші. Я був в змозі підняти кілька тисяч доларів стартового капіталу. Я використав ці гроші, щоб створити елементарний прототип. Я побудував його з кутового заліза і коліс мотоциклів. Він мав Sears повітряний компресор, 4 повітряні циліндри з лопатями, і саморобний пакет електроніки з оптичною сенсорної системи. Він може виявити списи і скоротити їх, але я не зрозумів, як забрати їх ще в той час.

Я пішов до місцевого бухгалтер, який знайшов фінансування для мого брата, щоб зробити фото книгу про місцеве сільськогосподарському співтоваристві, і запитав його, якщо він знав про всіх, хто може бути готовий фінансувати наші машини.

Адже він знав когось. Він пов’язав мене з вдовою власника місцевого магазину машину, що вона працює. Вона спостерігала демонстрацію мій маленький прототип, який я штовхнув вниз ряд модельованих спаржею вручну. Він справив на неї враження досить того, що вона сказала мені, якби я міг ще раз продемонструвати спосіб піднімаючи списами, а також відрізання їм, що вона буде фінансувати проект. Через два тижні я продемонстрував рудиментарної системи пікап, і ми уклали угоду. Вона заплатила мені зарплату і її магазин розділити власність на комбайн з моєю оригінальної групою інвесторів.

Ми побудували кілька прототипів машин за 10-річний період, і ми починали, щоб зробити певний реальний прогрес. Вибірково прибиранні спаржі є дуже важким завданням. Багато винахідники протягом багатьох років не намагалися, і мільйони доларів були витрачені в гонитві за селективне спаржі комбайн, але поки ніяких успіхів.

На жаль, ми надто пізно зрозумів, що просто не було ринку для спаржі комбайн. Ручна праця був недорогим і легко знайти, і так не було ніяких фермерів у найменшій зацікавлений в механічну комбайн. У 1984 році ми припаркували машину в сараї на Гейгера Виробництво Стоктон в Каліфорнії, і я рушив далі.

Це було в 2003 році, я думаю, що, коли я розмовляв з спаржею виробник, і він сказав мені, що він віддав би праву руку для селективного спаржі комбайн. Це змусило мене замислитися, і я поїхав в місто і заглянув через ворота при виготовленні Гейгера. Це була субота, і магазин був закритий, але я міг бачити через ворота, що комбайн був досі в сараї, де ми припаркувалися, це майже 20 років тому.

Патентів, що ми засновували наші попередні спільне підприємство з минув років тому, а технологія пройшла довгий шлях за останні 20 років. Я підійшов Гейгера Виготовлення і закінчив угоду. Вони забезпечують роботу механічного цеху і ми могли використовувати стару машину і я забезпечив би інженерної та виробити деякі нові функції патентоспроможності.

Ми зробили трохи технічного обслуговування машини поставити деякі повітря в шинах і Він узяв його до спаржі полів. Я хотів би реалізувати деякі з нових технологій, доступних, але у нас не було коштів. Я створив веб-сайт і виклав те, що я намагався зробити, разом з моєю контактної інформації.

Мій сайт отримав відомості Університету штату Вашингтон, і професор вийшов, щоб побачити мій комп’ютер працювати, хоча це було міжсезоння. Я був в змозі отримати ряд спаржу на місцевій фермі, а за рахунок скорочення папороті, списи почали рости знову. Я побіг машину вниз ряд спаржею і виправдовував проблем.

Університет штату Вашингтон був вражений і могли бачити потенціал машини. Вони закінчили фінансування мене за останні 4 або 5 років, в цілому більше $ 200 000. Вони вирішили фінансувати машини з Нової Зеландії в минулому сезоні, а не моя машина, і я думаю, вони вже витрачені всі кошти, які вони мали.

Було б непогано, щоб отримати ще один рік фінансування, але тепер ми готові продати комбайн чи інакше, і ми знаходимося в процесі робити саме це. Побажайте мені удачі.