інноваційні служби набору створює нову ринкову нішу

Розв’язки eRecruit працюватиме з різних галузях промисловості по всій Великобританії, щоб запропонувати економічну альтернативу традиційним моделям вербування. Новий сервіс буде джерелом кандидатів на ролі клієнтів з реклами вакансії в широкому діапазоні робочих рад, таких як Монстр, будівельних роботах, і TotalJobs fish4jobs. Кожне отримане буде управлятися і буде надавати клієнту максимальний розмір кредитного ризику на кожну вакансію і найширший вибір кандидатів.

Дейв Морган, Великобританія керуючий директор erecruit рішення коментарях,

“Запуск Розв’язки eRecruit це не тільки запуск нового бізнесу, але захоплююча нова ніша в індустрії набору Великобританії. Більше 80% шукають роботу зараз дивитися онлайн при пошуку нової роботи, так eRecruit Розв’язки досягти оптимальної цільової аудиторії . Це дозволяє нашим клієнтам отримати максимальний розмір для їх вакансії і надає вибір відповідних кандидатів для них на вибір. дня того, щоб використовувати традиційні агентства і платити грабіжницькі збори пішли в минуле. ”

Також коментуючи запуск рішень eRecruit, Джон Druitt, директор з продажу, каже, що,

“З такою широкий спектр онлайнових дошках роботи, всі працюють по-різному і вимагають багато управління, HR команди стикаються з важким завданням, знаючи, де і як рекламувати кожну вакансію, щоб отримати максимальний ефект. Керуючи цим процесом і змішування в наших великих знань промисловості вербування, eRecruit Розв’язки рятують HR департаментів колосальні кількості часу, а також гроші. “