історії Hyundai

Якщо ви живете в Північній Америці, ви, ймовірно, в даний час дуже добре знайомі з лінії Hyundai транспортних засобів. Ще в 1986 році, перший Hyundai була представлена ​​на ринку – Excel – і лінія фірми обсягом різко змінилася з того часу. Hyundai виробляє набагато більше, ніж автомобілів, справді, до кінця минулого століття Hyundai стала однією з найбільших компаній в світі. Давайте поглянемо на цей корейський багатонаціональні корпорації і компанії за автомобілі Hyundai.

Це було в 1946 році, всього за один рік віддалена від окупації імператорської Японії на Корейському півострові, що нова компанія була народитися в те, що зараз відомо як Південна Корея. Hyundai Motor Промислова Компанія була заснована Чунг Джу-Юн, дитина північних корейських селян, а в 1947 Ju-Юнг почав другу компанію, Hyundai цивільних галузей. Самостійна освічені, Ju-Yung перетворив весь корейської економіки з жорстким контролем він надав на його компанії Hyundai.

Перший бізнес Hyundai доручили споруду автомобілів у той час як друга компанія Hyundai зосереджені на будівництві. Дійсно, велика частина інфраструктури сучасної Південної Кореї був побудований Hyundai в період після припинення війни в Кореї в 1953 році і протягом 1970-х. Греблі, швидкісний, суднобудівний завод, і АЕС були побудовані за Hyundai цивільних галузей, в той час як Hyundai Motors виробляються автомобілі, зроблені в основному з японських компонентів. Вплив Hyundai сягали далеко за межі Корейського півострова, так як компанія виграла контракти на будівництво швидкісної автомагістралі в Таїланді і великий порт в Саудівській Аравії. Очевидно, Hyundai домінували на корейському ринку і швидко став одним з основних гравців на міжнародній арені.

До 1970 Hyundai почали будувати судів, а також верфі і до 1986 року Hyundai випустила свій перший автомобіль, повністю зроблена з корейських компонентів. З 1980-х вперед Hyundai додали додаткові страви, включаючи будівлі напівпровідників і поїздів на магнітній левітації.

Все не було глянцевих для компанії, однак. Десятиліття трудових проблем, вийшовши на нову стандартам безпеки співробітника ввести в дію з 1990-х по, загартоване містику Hyundai. Дійсно, до цього часу компанія була названа за те, що найгірше стандартам безпеки для будь-якої корпорації в промислово розвинених країнах.

Автомобілі були іншим джерелом проблем для того, що стало відомим як Група Hyundai. Хоча в даний час виробництво свої власні транспортні засоби, якість автомобілів Hyundai на перше десятиліття було розглянуто автомобільних експертів, які будуть південь від номіналу. Сьогодні Hyundai транспортні засоби і Hyundai частини, здебільшого, трохи вище середньої за якістю в порівнянні з промисловістю в цілому.

Зі смертю Чунг Джу-Юн у 2001 році, Hyundai був розділений на три окремі компанії: Hyundai Heavy Industries, група Hyundai Motor і Hyundai Engineering і будівництва. Сьогодні всі три Hyundai компанії продовжують успішно конкурувати на глобальному ринку завдяки такому баченню, селянин.