10 законних Mystery Shopping компанії ви можете отримати гроші в магазин за

Таємний покупець є великий і цікавий спосіб, щоб зробити деякі додаткові готівкові гроші. Ви добираєтеся, щоб робити покупки і отримувати за це гроші. Єдина проблема з ним, фактично знаходить законних компанії працювати. Ця галузь був засипаний шахрайства всіх видів, особливо в останні кілька років. Багато людей стали жертвами цих шахраїв, і замість того, щоб гроші, втрачені гроші. Будьте обережні при пошуку роботи в якості таємного покупця, так що вам не стати ще однією жертвою. З урахуванням сказаного, ось 10 реальних і законних Mystery Shopping компанії ви в магазині і отримувати оплату цього.

за привіт
Крім Здравствуйте спеціалізується на Mystery Shopping і надає додаткові послуги, які допомагають клієнтам вимірювання якості обслуговування клієнтів.

сертифіковані звіти, Inc. (CRI)
Вони оцінюють театру і всім пов’язаним з ним, як і сидячих місць, Скритність Анонси, реакція глядачів, фойє і т.д.

пильний погляд, Inc.
Компанія, яка Зворотній зв’язок Гостьова документів і спеціалізується в індустрії гостинності, як ресторан, готель, оздоровчий клуб, спа-центр і медичної галузі,

, Як стоматологія, медичні ринки. Ваші призначення можна знайти на їх сайті.

і мерчандайзингу ТОВ
Це компанія, маркетингових послуг, яка спеціалізується на роздрібній офісу мерчандайзинг, канал і назад корпоративні програми.

aboutface
Будь-яка більш ніж 18 років, може стати покупцем. Оплачує всі покупці через PayPal.

Вітаю Америки, Inc.
Якщо ви надійний і трудівник, приєднатися до професійної команді Вітайте Америці в якості незалежного підрядника. Вони забезпечують он-лайн тренінгів для тих, які є новими для Mystery Shopping або хочете, щоб дізнатися більше.

All-зірковий обслуговування клієнтів у
Нагорода Вино компанії Mystery Shopping. Проект включає в себе магазини роздрібної торгівлі, банківської справи, продажів, готельного бізнесу, квартир, ресторанів та інших галузей промисловості. Інтерактивне навчання теж. Сайт має список доступних робочих місць.

гаряче послуги
надає комплексні послуги оцінки, включаючи обслуговування клієнтів, товарів цілісність, магазин стандартів, порівняння продуктивності конкурентів, порівняння цін конкурентів, доцент цілісності та асоційованих моралі.

Top Shop
Більшість магазинів заплатити $ 10-20 на годину. Деякі магазини включають такі переваги, як відшкодування витрат на харчування, квитки в кіно, товари, проживання в готелі і т.д.

Confero групу ресурсів служби
Націлена на роздрібні, продуктових і автомобільних магазинів.

Одна справа мати на увазі, що ніяких законних компанії торгові таємниці не вимагає реєстраційного внеску. Якщо ви зіткнетеся з компанією або веб-сайт стверджує, що законна компанія торговельні таємниці, звертаюся до вас за гроші, знайте, що його просто ще одна афера.