10 кращих вірусних маркетингові поради

Вірусної маркетингової кампанії може буквально підірвати всі інші форми інтернет-маркетингу з води, якщо він злітає і є багато речей, які ви можете зробити, щоб покласти шанси на вашу користь. Я використовую вірусного маркетингу для ряду років, і, хоча багато хто так звані гуру інтернет-маркетингу скажуть вам, що це дохлий номер є ще багато грошей, щоб бути від нього!

Ось мій топ-10 вірусних поради маркетингу, який поставить вас на правильний шлях.

1. Якщо ви не впевнені, що вірусний маркетинг, це просто даючи щось далеко, який потім у свою чергу віддали. Це може швидко привести до величезних кількістю будь-який продукт поширюються по всьому світу. Хорошим прикладом може бути з відео YouTube отримує мільйони переглядів від просто пройшов повз.

2. Постарайтеся зібрати продукт або безкоштовна пропозиція, яка має це нічого собі враховує, що люди будуть зацікавлені Багато людей не подобається ідея даючи щось за безкоштовно, але ви можете бути здивовані, дізнавшись, що ви, мабуть, зробити набагато більше грошей якщо ви даєте йому таким чином.

3. Давайте подивимося на приклад пропонує безкоштовний звіт. Зробити звіт еквівалент те, що люди були б раді платити. Той факт, що вони отримали щось цінне на безоплатній основі буде заохочувати їх, щоб розповісти іншим людям і, отже, передати його своїм друзям і знайомим.

4. У вільний повідомлення насправді сказати людям, щоб віддати це і не просто припустити, що вони будуть. Зробити це легко для них, і якщо їм подобається те, що ви дали вони пройдуть його і говорити про це у форумах і т.д.

5. Ще один з 10 кращих вірусних поради маркетингу є брендом звіту. Дайте деталі вашого бізнесу з закликом до дії, щоб зв’язатися з Вами. Очевидно, включають в себе всі свої контактні дані.

6. Увімкніть партнерської посилання у звіті. Виберіть один або два партнерських програм і помістити гіпер-посилання в звіті. Поки партнерські програми, пов’язані з темою доповіді ви будете здивовані, як багато людей будуть посиланню і зробити покупку. Це, безумовно, може додати до значну суму, особливо якщо звіт дійсно йдуть вірусні.

7. Деякі маркетологи просять вибрати в перед звітом можна завантажити і читати. Є, очевидно, і ФОРС againsts для цього. Це завжди гарна ідея, щоб збирати адреси електронної пошти і ринку, щоб ці люди на пізнішої дати, але багато людей не хочуть, щоб перейти через цю петлю і він просто перетворюється на іншу перешкоду.

8. Одним з варіантів є є посилання в доповіді б отримати додаткову інформацію, і читачеві доведеться залишити свою адресу електронної пошти на вибрати на сторінці, що для отримання додаткової інформації.

9. Хоча доповідь був відданий на безоплатній основі розглядати будь-які питання і підтримку клієнтів, яка виникає від нього, як якщо б це було платним продуктом.

10. Якщо люди бачать, що ви будете йти в атаку, за те, що безкоштовно вони зовсім виразно зацікавлені в будь-яких інших продуктів, які ви пропонуєте.

Саманта Мілнер є мати, Інтернет-маркетингу і співвласник власного бізнесу Інтернет-маркетингу називається DSM Publishing. Саманта пішов повний робочий день як інтернет-маркетингу в 2005 році і любить ділитися своїми успіху і досвідом з іншими.