10 кращих способів клієнт може використовувати віртуальний помічник (VA)

Віртуальний помічник промисловість знаходиться на підйомі, так як все більше і більше компаній використовують цю послугу на аутсорсинг деякі зі своїх завдань. Інтернет дозволив професійних адміністративних помічників покинути корпоративний світ і створити свій власний бізнес, надання кваліфікованої підтримки зайнятих підприємців та керівників підприємств.
Якщо ви прийшли до висновку, що ви більше не можуть йти в ногу з зростаючим потребам зростаючого бізнесу і вам потрібен хтось, щоб допомогти з ваших щоденних обов’язків, Ви можете знайти наступний перелік корисними.

При визначенні того, договірні Віртуальний помічник кращий варіант для ваших конкретних обставин, почати з розгляду цих ідей, а потім розробка власного плану, зважаючи на те, що ви хотіли б почати делегування. Тоді, як ви підтримувати постійний зв’язок з віртуального помічника, ви можете змінити, додати або видалити обов’язків і проектів, налаштування, що краще для вас. Одна річ, ви завжди можете розраховувати на те, що Ваш віртуальний помічник завжди буде готовий і гнучко змінювати і рости разом з вами, як вони приходять, щоб дізнатися ваш бізнес і ваші унікальні потреби.

1. VA може організувати, написати і відправити бюлетені дозволяє дорогоцінний час для обслуговування ваших клієнтів.

2. VA може управляти і організовувати бази даних є забезпечення інформаційної завжди в актуальному стані і легко доступні при зверненні клієнтів або розсилки продажів і маркетингової інформації.

3. VA мають великі навички організації, коли мова йде про збереження зв’язку збирається. В якості єдиного джерела контакт, VA може виступати в якості сполучної ланки між керівництвом і персоналом збереження інформації і тече.

4. Ваш веб-сайт ваш портал у світі. VA буде виконувати регулярні оновлення та завантаження редагує його своєчасно звільняючи ваш дорогоцінний час для інших пріоритетів.

5. Давайте припустимо, В.А. вашим вимогам бухгалтерського обліку. Делегувавши цю важливу задачу, ви можете бути впевнені, що всі бухгалтерські ваші будуть належним чином управлятися і рахунки оплачені вчасно.

6. Дослідження може стати дуже багато часу. Замість того, щоб пов’язати зайняті в штатних співробітників на проект, найняти спеціалізовану В.А. в галузі досліджень, які нададуть Вам з вмістом ви шукаєте.

7. VA можуть відправляти електронну пошту і календар, планувати зустрічі або організувати поїздку. Це все одно, що ваш особистий секретар на руку. Не пропускайте іншого призначення або подвійного книга зустрічі, коли Ваш В.А. піклуючись про деталі.

8. Як частина вашої команди і знайомі з усіма аспектами вашого бізнесу, VA може легко створити ефективний PowerPoint або веб-презентації для вашої компанії.

9. VA може допомогти вам з підготовкою доповідей, статті подань та матеріалів, представлених прес-релізі. Матеріали будуть професійно упаковані для кожного конкретного засобу масової інформації або вид діяльності. Друковані та електронні матеріали будуть відредаговані і коригувати, щоб переконатися, що ви робите правильне враження.

10. Партнерство з В.А. в іншій країні на півдорозі в усьому світі дозволить вам є ваша робота завершена, поки ви спите. Все буде готове і чекає вас, коли ви прибуваєте у вашому офісі на наступний день.