10 кроків, щоб стати успішним продавцем на Ebay

Отже, ви хочете бути успішним продавцем з вашим власним бізнесом eBay, чи не так? Ось простий, десять кроків Шлях до просвітління eBay.

Крок 1: Визначення вашого ринку. Зайняти деякий час, щоб сидіти і дивитися на те, що продається, а що ні з пунктів ви зацікавити Будь-які дані дослідження ринку ви можете отримати буде дуже корисною для вас надалі. Ви, ймовірно, побачити «солодкої точки» досить швидко – ті, один або два пункти, які завжди, здається, продають за хорошу ціну.

Крок 2: Годинники конкуренції. Перш ніж вкладати гроші, бачачи, що у продавців у своїй категорії до, і те, що їх стратегії. Зверніть особливу увагу на будь-які недоліки своїх аукціонах могли мати, бо це, де ви можете рухатися і перемогти їх у їхній власній грі.

Крок 3: Знайти продукт: Дістати постачальником для те, що ви хочете продати, і подивитися, що кращі ціни ви можете отримати їсти – не бійтеся обдзвонювати досить багато, щоб отримати найкраще справу. Якщо eBay ціни ви бачили вище, ніж постачальника, то все готово.

Крок 4: Почніть з малого: не кидати тисячі на вашу ідею відразу – почати повільно, подивитися, що працює, а що ні, і дізнатися, як ви йдете. Пам’ятайте, що це дуже дешево, щоб спробувати навіть самі божевільні ідеї на eBay, і хто знає, вони можуть просто працювати!

Крок 5: Тестування і повторіть. Продовжуйте пробувати різні стратегії, поки не знайдете те, що працює, а потім не соромно продовжувати робити це знову і знову. Є ймовірність, що ви тільки що знайшли добру нішу.

Крок 6: Розробити бізнес-план: Бізнес-план не повинен бути нічого формального, всього в декілька сторінок, які визначають ринкові можливості ви помітили, вашої стратегії, сильні і слабкі сторони плану та короткий бюджету. Це більше для вас, ніж для будь-кого ще.

Крок 7: інвестувати і розширюватися: Це час, щоб кинути гроші на вирішення проблеми. Купити інвентар, і починають витрачати більше часу на Ваш бізнес. Поставте собі за мету кількістю продажів щотижня, збільшуючи її кожного разу.

Крок 8: Зробіть це офіційно: Після того як ви зробили кілька тисяч доларів продажів, вам дійсно треба зареєструватися як бізнесу. Не хвилюйтеся, це не дорого або важко зробити – адвокат є кращою людиною, щоб допомогти вам у цьому процесі.

Крок 9: Автоматизація: Ви, ймовірно, виявите, що ви пишете одне і те ж знову і знову, в повідомленнях електронної пошти або елемент опису. Це час відмовитися від ручного методу і звернемося до автоматизоване програмне забезпечення, яке може створити списки для Вас, і відповідати завершені аукціони та платежів з тим, що повідомлення, яке ви надаєте.

Крок 10: Ніколи не здаватися: Навіть коли здається, що це все відбувається не так, не припинити спроби, поки не вдалося. Якщо ви продовжувати працювати на нього, то ви майже завжди знайдете, що ви робите справжній прорив саме тоді, коли речі починають виглядати відчайдушним.

Як тільки Ви входите в курс справи, ви можете почати думати, що ви повинні кинути свою роботу і займають eBay неповний продажу. Але це не завжди так просто, як, що – є всілякі фактори, які необхідно розглянути. Наступна електронна пошта буде важити за справу за і проти eBay займає повний робочий день.