2 дороги, мрійники дорозі, і успішністю дорозі

Я збираюся стати мільйонером … Та право. Ви мрійник чи Успішність? У цій статті я буду говорити про базік та любителів піших прогулянок. Як не дивно, в моєму останньому 2 статтях я послався на 2 чіпсів. Давайте почнемо …

мрійники дорозі.
Коли-небудь, я зроблю це. І в один прекрасний день ніколи не настане. Я тільки що бачив цю можливість, вони кажуть, що це зробить мене багатим, багатшим, ніж багатих. Тоді вони навіть не приєднатися.

Або. Вони приєднуються, знайти це вимагає зусиль, а потім залишити.

Чи не дивлячись за мрію, що ніякі зусилля не будуть докладати великі зусилля (Не помилка успішністю є мрія, однак, і вони йдуть про речі по-різному).

Я повинен робити те, що вони говорять. І ніколи не зробити що-небудь про це. Вони мріють, поки вони 9-5 робітників. Вони йдуть додому і не буде докласти зусиль, щоб домогтися чогось.

Вони читали можливості, і почути переможців, вигравши, однак, вони ніколи не вжити заходів. Коли-небудь …

Сон, денного сну, шлях до відступу. Щоб уникнути життя перед вами, щоб забути про проблеми. Ніколи не піднімаючи ручку і папір, щоб зробити мети. Ой, вони роблять нові резолюції років, і виміряти його досягнення, не щороку.

Мрійники витрачати свій час, дивлячись на успіхи інших, і говорити, якщо тільки я прийшов з цією ідеєю.

Однак, найбільша, ви не визначите сплячий у лотереї. Як правило, вони тільки чекати, щоб стати багатою в лотерею або спадкування.

Мрійники покласти все є час і енергію в перегляді телевізора і програм, таких як, хто хоче стати мільйонером. Вони відчувають себе добре відповідаючи на питання і, знайшовши її правильно.

Мрійники постарів прокрастінатор людини, і мрійники часто говорять “що, якщо, хоча б”.

Я не ставимо своєю метою розвінчати мрійником. Моя мета тут викривати будь-які риси, ви, можливо, всередині вас. Як я сказав, використовується для планування планом. Цей метод філософії ніколи не прирівнюється до багато результатів.

Але тепер ми підходимо до Успішність …

успішністю дорозі.
У мене є ідея, я досліджую ідею, я бачу, що можливості. Я бачу, що я хочу, і я приймаю заходи.

Успішність є бачення того, де його ідеал. Він знає, що місце будинку. І ніколи не відчуває себе зміст, поки він не потрапляє туди. Страх невдачі набагато більше, ніж страх за успіх. Він або вона повинні дістатися до там призначення. Будинок знаходиться в баченні.
Що я можу зробити зараз, це те, що устигаючий учень говорить. І вживає заходів. Він може не знати дороги, однак, що має віру, він отримає там.

Як мурахи, переміщати їх далеко від дому, і вони будуть постійно рухатися вперед, поки вони знаходять будинок.

Успішність має мети і робить послідовні дії. Успішність має пристрасть до мети він визначив.

Успішний для мене звучить, як архів, дуже схожі слова. Так що таким чином, всі архіви Успішність роботи, яку він вчинив. Кожен день робить кроки вперед з його баченням.

Успішність мислить масштабно. Приходить в голову ідея, і палиці з ним, поки він успішно. Проблема з Успішність є, якщо він потрапляє в стіну, він намагається загнати стіні вниз. Успішність потребує рецепті.

MLM маркетингу благословив нас з орлами, які нанесені шляху до досягнення. І ми можемо йти по цьому шляху, що рецепт, поки ми досягаємо нашого бачення.

Я дякую вищі сили, що я знайшов рецепт. Як я був тим, хто буде стукати по стіні, очікуючи, що я міг зробити це валитися! Успішністю вам потрібен план, рецепт успіху від інших, які досягнуті.

MLM маркетингу відкриває двері для устигаючий учень. І раптом збереженням навик він придбав дуже зручно з маркетингу MLM.

Незабаром він виявляє, що він набирає додаткові навички, і змішуючись з людьми, які домагаються. Він з переможцями. І його наполегливість, рішучі дії робить його орлу парити разом з переможцями.

Успішність вживає заходів, зараз.

Успішність знає, що він постійно рухаються на крок ближче до своїх баченням.

Успішність знає, де будинок, і це не в минулому!

У моїй наступній статті до вас, я буду говорити про, і питала, було створено для інтернет MLM маркетингу?

А до тих пір …

Щоб ваш найбільший успіх,

Kozan Гусейн ~ MLM спеціаліст з маркетингу, тренер життя, інтернет-маркетингу, письменник.