2 простих фактів, за яких люди зупиняють свій МЛМ бізнес і як вирішити проблему з системою MLM

Перш ніж ви зможете зрозуміти, чому система MLM необхідно, ви повинні задати собі це питання: Чому мережевиків кинути свою МЛМ бізнес можливість?

Коли я починав, я був такий схвильований. Я нічого не знав про MLM маркетингу або вже на те пішло, але людина я накачав. Мій вищестоящих вчив мене, що робити і я робив це. Що я знав? У мене є інженерні та наукові ступені, я ніколи не робив нічого, пов’язані з маркетингом раніше. Вони були експертами.

Ви знаєте, що я маю на увазі, чи не так? Ось що я зробив: я склав список з моїх кращих 20 людина, я створив свій список моїх 200, я почав говорити з ними. У мене було кілька позитивну відповідь, але жоден з них дійсно не бажав, щоб почати цей бізнес! Вони, швидше за все, бути хорошим зі мною. Коли прийшов час, щоб насправді вживати ніяких дій, всі вони були недоступні. І я переконав кількох залишила менш ніж за 2 місяці.

Чому мої друзі кидають МЛМ бізнес-можливості і чому 95% мережевих маркетологів зробити те ж саме? 2 простих причин ::

1. низька якість призводить

Вони були некваліфіковані MLM веде для мене, і у них тільки було те ж самих. Те, що я хочу сказати, що мої контакти не були зацікавлені у відкритті бізнесу, тому на першій трудністю, вони йдуть, тому що вони не емоційно. Без емоційної «чому», це буде важко мати ніякого успіху. Таким чином, люди зупинитися, тому що вони не можуть знайти хороших людей, щоб поговорити.

2. відсутність грошей

Я сказав їм, що вони побачать гроші гроші з цим нові можливості для бізнесу. На жаль, вони витрачають набагато більше, ніж те, що вони робили. Вони не отримали гроші, тому що вони повинні були інвестувати в багато речей, таких як веб-сайт, що надаються компанією, веде від ведучого програми, CD, DVD, газова ходити на збори і т.д. менш ніж за 60 днів, вони були більш в борги, ніж коли вони почалися. Це не має ніякого сенсу. Причина номер два є відсутність швидкого грошового потоку.

І це все?

Так, це так просто. Це 2 основних питань, які все нові маркетологи мережі при розробці своїх MLM бізнесі. генерувати грошові потоки, принаймні покривати свої витрати бізнесу}.

Кращий спосіб зробити це (той, який я сам використовую), полягає у використанні повністю настроюються системи MLM затаврувати себе і заохочення, як ви можете допомогти людям стати успішними. Найкращим варіантом є Майк Діллард який був зламав офіціанта і не маючи ніякого успіху в МЛМ, поки він не вирішив змінити свої методи і почав допомагати іншим маркетологів мережі використовуючи ідею залучення маркетингу. Щоб отримати розуміння того, що він вчить, отримати копію Майк Діллард Магнітний Спонсорство звичайно. Я особисто кажу мережевиків, що вони повинні отримати копію, якщо вони хочуть працювати зі мною. Ця вимога.

Після початку використання системи залучення маркетингу або маркетингу воронки, ви зможете залучити людей, які вже зацікавлені в тому, що ви повинні сказати, не більше переконливо, не більше управлінні запереченнями. Ви зможете монетизувати весь ваш МЛМ перспективи, навіть якщо вони не приєднатися до вашої команди. І для тих, хто приєднатися до вас, ви будете в змозі показати їм, як дублювати Вашу систему і розвинути їх можливості робити те ж саме. Це потужно!