3 простих порад, щоб вигнати тих, бухгалтерські блюз

Ви один з тих людей, які винні тільки начинки вашого вступу в папку і мислення “Я розберуся, що, коли у мене є час? Вам потрібен більш організованої системи бухгалтерського обліку, нічого надто спалахом, тільки те, що просто і легко керувати?

Наступні мої поради нижче, і ви скоро, що просто і легко в управлінні системи бухгалтерського обліку, що не принесе вам в холодний піт, коли ви чуєте слова «податкова декларація». І я обіцяю вам, це працює!

Збирають Ваші поставки!

Отримати провести велике кільце сполучного, дільник карти, A4/letter-sized папери, степлер, ручки, всі ваші бізнес-квитанції та рахунки, пластикові папки і великий кави (або те, що ви віддаєте перевагу!).

Потім зафіксуйте себе піти протягом декількох годин.

Отримати організованою

Тепер необхідно організувати ваші кільця сполучного в наступних розділах:

Рахунки – не оплачений – цей розділ для вихідних ділових витрат, які ще не були виплачені тобто рахунки постачальника. Написати у верхній частині кожного рахунку-фактури дати він повинен бути оплачений і поставити всі неоплачені рахунки в «дата, що підлягають виплаті” замовлення з самої ранньої на вершині.

Рахунки – Платні – цей розділ для вихідних ділових витрат, які були виплачені або ви заплатили в той час була надана послуга, тобто, що пачки паперу, який ви купили в магазині канцелярських товарів. Скоба кожної квитанції на чистий аркуш паперу, а не просто покласти їх прямо в кільцях. Це тільки робить його легше побачити з першого погляду всі чеки
і ви також можете робити нотатки на папері. Також писати на верхній частині кожної
рахунку / папірець спосіб оплати.

Квитанції – Неоплачений – цей розділ для всіх ваших рахунків, які Ви посилали до клієнтів, які ще не були виплачені. Написати на верхній датою платежу пов’язано і покласти їх у хронологічному порядку, так що це простіше, якщо у вас є, щоб переслідувати прострочені рахунки.

Квитанції – платна – цей розділ для всіх ваших рахунків, які були виплачені. Написати на верхній дати вона була оплачена і як воно було приділено тобто банківським переказом, чеком, кредитною карткою і т.д.

Виписки з банківських рахунків – у цьому розділі говорить сама за себе! Просто тримати все в хронологічному порядку.

запланувати його в

Тепер, коли ви отримали вашу систему на місці, планувати в кожній тиждень / місяць для підтримки вашої бухгалтерії сполучного відповідний сучасним вимогам. У перервах між оновленням місці всі чеки та рахунки-фактури в пластиковій папці, так що всі разом, коли ви приходите в оновленні системи – це було б занадто багато часу, щоб додати кожну квитанцію, як ви отримаєте його!

що далі?

Залежно від того, наскільки ви хочете обробляти ваші власні рахунки, ви можете або передати ваші дуже організований бухгалтерський сполучного на ваш бухгалтер наприкінці фінансового року для них, щоб підготувати підсумкові рахунки, або ви можете зберегти ваші власні книги з використанням фінансові програми бухгалтерського обліку.

У будь-якому випадку, тепер у вас є системи бухгалтерського обліку, що є простим і легким в управлінні і не викличе у вас вирватися в холодний піт при одному згадуванні слів “податкової декларації.