30 хвилин в день не enough_

по: Ніл tejwani, “Biggest Loser” сезон 4 учасники

Це буде одним з перших питань, ваші клієнти будуть питати-“Як довго я повинен це зробити?” Як людина, що працює, пов’язані зі здоров’ям, законні домашнього бізнесу, ви можете зробити свої власні судження, засновані на особистому потреб і умов Ваших клієнтів. Тим не менш, ось ще деякі загальні правила та поради, щоб допомогти вам у правильному напрямку.

За даними авторитетного інтернет-точок, WebMD і CBS News, уряд Сполучених Штатів за законом зобов’язаний випустити новий набір керівних принципів з харчування кожні п’ять років. Ось самі останні з них:

“У січні 2005 року уряд США випустила новий набір дієтичні керівні принципи по суті говорить нам, що американці, як отримати більше, так же відрізок часу, ми повинні бути фізично активними.” (CBS), Міністерства сільського господарства та Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб показують, що принаймні 30 хвилин щоденної фізичної активності потрібно, щоб зменшити ризик розвитку хронічних захворювань у дорослих.

Хоча це дослідження може бути правдою, багато людей, які здійснюють протягом 30 хвилин на день, до цих пір вважають, що вони набирають вагу, або, в кращому збереженні деякої міри від їх ваги за певний період часу. Втрата ваги у своїй простій формі є рівнянням, скільки калорій ваше тіло споживає проти, скільки калорій ваше тіло горить. Якщо ви спалюєте більше калорій, ніж ви приймаєте, ви будете втрачати вагу. Те ж саме відноситься і до зворотного ефекту, що ви будете набирати вагу, не спалюючи калорії ви споживаєте
кожен день.

Недавні дослідження показали, що більшість людей повинні тренуватися 60 хвилин на день, щоб запобігти збільшенню ваги, і, що для людей, які втратили значну кількість ваги і хочете зберегти цю вагу в довгостроковій перспективі, необхідно проявляти 90 хвилин на добу.

Здійснення десь між 30-90 хвилин на день з нашої напружений графік може бути дуже складною подвиг дійсно.

Ваші клієнти можуть не потрібно працювати, що багато. Або, може бути, вони повинні будуть працювати більше, щоб побачити значний прогрес. Заохочення ваших клієнтів, щоб вести харчовий щоденник або дивитися їх споживання калорій може допомогти вам створити конкретний план вправ. Ви будете в змозі задовольнити довжину тренуванні до того, що їм потрібно.

Для що додатковий поштовх ви не можете бути в змозі дати вашим клієнтам, перейдіть на цей сайт і дізнатися більше про зосередити своє здоров’я знаменитості команди з Пітом і Ніл Томас Tejwani від NBC “The Biggest Loser”.