3D-візуалізації і майбутнє

З появою комп’ютерів всі ці роки тому, технологій зростає на швидкості деформації. 3D-візуалізації і комп’ютером зображень була навколо протягом майже так само довго і завжди погрожує захопити владу над світом.

Візуальні ефекти взяли на кіноіндустрії, 3d архітектурна візуалізація взяла на індустрії нерухомості і 3D анімації взяла на себе .. ну майже все. Було б важко дивитися 30 хвилин комерційного телебачення, не бачачи щось, створене у форматі 3D.

Але якою мірою буде 3d візуалізація проникнути з життя? Як цифрову реальність, засобів масової інформації, ігор та онлайн стають все більш і більш популярними, 3D візуалізація та анімація стає все більш важливим. З цілі міста будуються і заповнюються повністю в Інтернеті, є досить багато можливостей для професіоналів 3D візуалізації прийняти advanatage з безлічі доступних ЗМІ.

Хоча неможливо точно сказати, як далеко 3D піде … це моє переконання, що з швидке пришестя GPU технології, яка обіцяє революцію в візуалізації промисловості, ми будемо виразно спостерігаємо зростання якості 3D візуалізацій, а також Швидкість, з якою вони можуть бути зроблені. Вже є багато реальному часі рендеринга варіанти.

І з ростом популярності Second Life і інших інтернет-спільнот, є нескінченні seeminly необхідності для архітектурної візуалізації. І в міру розвитку техніки і якість онлайн-світах стає краще, потреба в високому наприкінці архітектурної візуалізації збільшиться ефектно.

Я не здивуюся, якщо через 20 років наші будинки буде в комплекті з медіа-центр на якому розміщені голографічні 3D Media Player, які потоки жити інтерактивного контенту прямо в наші будинки.