4 великих помилок, які блогери роблять і заважає їм заробляти гроші в Інтернеті з їх блоги

Блог являє собою потужний інструмент для збільшення трафіку на ваш сайт і підвищення вашого онлайн прибутку. Тим не менш, багато блогери не в змозі використати свої блоги, щоб збільшити гроші, які вони заробляють в Інтернеті, тому що вони здійснюють близько чотирьох типових помилок, які обговорюються в цій статті.

1. Деякі блогери НЕ блог на регулярній основі, і їх блоги не мають свіжий і унікальний контент. Блоги можуть бути потужним в залученні трафіку на сайт, якщо вони мають високу якість і унікальний контент, який робить пошукових системах відвідати їх і індексувати вміст. Після блог індексується пошуковими системами, люди шукають інформацію в пошукових системах, які відносяться до ключових слів вашого блогу будуть спрямовані на ваш сайт, і ви, отже, отримати великі об’єми трафіку.

2. Відсутність корисної та захоплюючої інформації на сайті. Важливо, щоб ваш блог, щоб мати інформацію, яка ваші відвідувачі будуть насолоджуватися і виявитися корисними. Якщо у вас висока якість інформації на вашому блозі, ви отримаєте багато відвідувачів, і деякі люди будуть також закладки вашого блогу і відвідати на регулярній основі. Це збільшує трафік на ваш блог і веб-сайт, і призводить до збільшення продажів. Це також важливо для Вас, щоб зробити ваш блог унікальним і привабливим, додавши цікаві образи і будь-яка інша інформація, яка буде цікава для відвідувачів вашого блогу.

3. Відсутність ключових слів в свій блог категорій і зміст блогу. Це найбільш ефективний спосіб, щоб збільшити трафік на ваш сайт. Ви повинні знати і використовувати всі ключові слова, пов’язані з вашою ніші при розміщенні на вашому блозі. Якщо у вас є заголовки категорій у своєму блозі, переконайтеся, що ви використовуєте ключові слова за рубриками з цих категорій, оскільки це збільшує видимість вашого блогу в пошукових системах.

4. Деякі блогери не збільшують потенційний дохід своїх блогах. Якщо ви хочете заробляти гроші за допомогою свого блогу, ви повинні продати свої власні продукти та послуги на блозі. Ви також можете визначити партнерські програми, які відповідають вашій ніші і продають ці партнерської продукції. Все, що потрібно зробити, це додати ваші партнерські посилання на вашому блозі. Ви можете переглянути ці партнерські продукти і включати ключові слова у вашому блозі змісту. Ви також можете збільшити гроші, які ви заробити на блозі, додавши деякі Google Adsense оголошень на Вашому сайті. Коли користувач натискає на рекламу Google Adsense на вашому сайті, ви заробляєте гроші.

Якщо ви хочете збільшити свої онлайн прибутку від ваших блогів, уникайте чотири помилки, представлених вище.