4 речі, щоб знати про те, як купити франшизу

Процес купівлі франшизи може бути дуже заплутаною і вельми переважною. Якщо ви в перший раз власник бізнесу або в перший раз підприємець, ви, можливо, не знаєте, як купити франшизу. Що ця стаття буде для вас зробити, це дати вам 4 надійної поради про те, як купити франшизу.

Для більшості підприємців, природний процес думки, це просто знайти франшизу, що вони захоплені. Я думаю, що це чудова ідея, проте, якщо ви купуєте франшизу виключно на те, що ви любите, ви ризикуєте прийняття критична помилка в покупці права франшизи. Ці 4 поради про те, як купити франшизу права.

1. Отримати перевірку в реальних умовах – Перш ніж робити що-небудь і підписати на пунктирну лінію, важливо зробити крок назад і просто отримати чітке розуміння того, де саме ви знаходитесь прямо зараз з вашого фінансового становища. Ви хочете, щоб переконатися, що ви точно знаєте, скільки грошей у вас було, щоб інвестувати і ви хочете знати, скільки часу ви плануєте провести у вашому бізнесі. Занадто часто власники франшизи новобранець роблять помилку, думаючи, що вони краще у фінансовому, ніж вони насправді. У цьому випадку, це мудро, щоб не змішувати бізнес з емоціями.

2. Зрозуміти FDD – документ розкритті інформації про франшизу, інакше відомий як FDD, скаже вам точно, все, що вам потрібно знати про франшизу ви плануєте купити. FDD будуть визначені саме те, що франшиза компанії несе відповідальність і саме те, що вас, як власника франшизи несуть відповідальність. Переконайтеся, що ви розумієте, ці дуже важливі моменти. Крім того, FDD будуть вказуватися будь-які колишній і нинішній судовий процес проти франшизи компанії. Ви хочете знати цю інформацію, як Ви оцінюєте силу і характер франшизи. У вас також є 14 день вікно, щоб аналізувати весь FDD, так що використовуйте цей час мудро, щоб провести вашу належної обачності.

3. Проконсультуйтеся з експертами франшизи – Під час 14-денний період «охолодження», настійно рекомендується проконсультуватися з експертами франшизи. Вони існують з причини, яка на вашу користь. Ви безумовно хочете проконсультуватися з адвокатом франшизу щоб побачити, якщо володіє франшизою є правильним для вас. Далі, переконайтеся, що ви звернетеся з франшизою бухгалтера так що ви повністю розумієте всі податкові та юридичні переваги і недоліки володіє франшизою. Витрачати час і гроші зараз з цими професіоналами, в кінцевому рахунку врятувати вас висока вартість адвокатом і дорогі збори судовий процес у майбутньому разі будь-яких можливих судових розглядів.

4. Вирівнювання поточних цілей і цінностей – Після того як ви завершили перші три кроки, тепер прийшов час, щоб зв’язати все це разом і вибрати франшизу, яка знаходиться у відповідність з вашими цінностями та цілями. Якщо Ви також можете вибрати франшизу, ви захоплені, навіть краще. Так що якщо ви мрієте, щоб проводити більше часу зі своєю сім’єю вечорами і у вихідні дні, не вибирають франшизу, яка вимагає, щоб ви фізично бути там вечорами і у вихідні дні. Крім того, якщо ваша мета, щоб бути вдома щоночі, не вибрати франшизу з обширними вимогами подорожей.