4 способи гарантувати провал у вашому бізнесі мережевого маркетингу

Цифри показують, що близько 97% представників мережевого маркетингу не в змозі зробити ні грошей, ні навіть відновити свої початкові інвестиції. Це робить мережевий маркетинг здатися ризикованою перспективою, але це не так.

Проблема полягає не в індустрії мережевого маркетингу, а скоріше з провалом менталітет деяких своїх оперативників. Що таке відмова менталітету? Думайте про нього, як це – якщо ви не на іспиті можна звинувачувати вашого вчителя або книги, які ви прочитали або навіть погода? Не зовсім так. Ви можете звинувачувати тільки себе і, можливо, шкода, що Ви вивчили складніше.

Є чотири мислення, які будуть гарантувати провал незалежно від того, які можливості мережевого маркетингу ви знаходитесь в:

(1) Шукаєте простий варіант для створення багатства

Мережевий маркетинг не як чарівний ігровий автомат, де ви можете поп в монети і дивитися, як гроші викачує. І це не гарантовані інвестиційні схеми. Ви не можете вкласти свої гроші і просто сидіти склавши руки і дивитися йому рости. Це те, що банки виступають за. Існує немає такого поняття, як безкоштовний обід. Якщо у вас є такий помилковою мислення про мережевому маркетингу, ви налаштовуєте себе на невдачу.

(2) Думаючи, що якщо ви приєднаєтеся на більш високому рівні ви не повинні працювати з повною віддачею

Деякі можливості мережевого маркетингу дасть вам можливість купити в більш високому рівні, який дає вам право продавати продукцію за нижчими цінами і, отже, бути розташовані на більш високих комісій. Проблема в тому, що тільки тому, що люди займають більш високе місце в структурі компанії не означає, що вони можуть працювати менше, ніж їх колеги нижньої запису. Навпаки, коли ви вклали більше ви будете, ймовірно, необхідно працювати вдвічі більше, щоб відновити ваші інвестиції. За гроші можна купити вам більш високий ранг, але це буде не купиш нижчестоящих.

(3) просто чекають прибутку перекинутися з вищестоящих

Інший шлях до провалу, щоб сидіти склавши руки і чекати тих, вище вам розмістити лініях в групі. Це досить часто у двійковій структуровані плани. Люди не розуміють, що якщо вони спираються на цьому вона може стати їх падіння. Навіть якщо ваш uplines зробити парк лініях в мережі вони повинні розглядатися в якості бонусу, а не привілей. Це не до ваших uplines побудувати свій бізнес для вас. Там буде причини вони парковку лінії таким чином, і це не те, що ви можете покластися, щоб побудувати свою власну мережу на невизначений термін.

(4) Не бажаючи бути професійним “мережевик”

Здається, що, будучи “мережевик” має негативну конотацію. Це велика проблема. Людей, які тільки хочуть зробити боязку спробу при організації мережі не розуміють, що в мережевому маркетингу ви повинні пройти весь шлях. Ви повинні поставити себе в його серце і душу. Кожна професія не вимагає 100% прихильність і мережевий маркетинг не відрізняється. Ви не можете пожинати плоди, не даючи йому всі ваші.

Так що не дозволяйте вашої невдачі менталітет, щоб зруйнувати ваші шанси на успіх в мережевому маркетингу. Слідкуйте за цими пасток і пройти весь шлях.