4 способи, щоб скоротити витрати для вашого бізнесу

Був недавній статистики в якому говорилося, що підприємства в усьому світі були втрачає близько мільярда доларів на рік в поганому фінансовому плануванні і внутрішнього управління грошима. Я запитував себе, міг цього уникнути? Це 4 способів скоротити витрати для вашого бізнесу і врятувати себе від цієї ситуації.

Диверсифікувати свої операції. Помістіть співробітників, які у вас є у більше, ніж просто одна роль і переконатися, що існує обов’язок розподілу в компанії, яка виділяє більше одного обов’язок кожної людини в компанії. Таким чином, ви не повинні тримати найму все більше і більше співробітників, коли ваші існуючі більш ніж здатні виконувати цю роботу. Невелике збільшення оплати за додаткову відповідальність б’є платити комусь весь пакет платити.

Вже автоматизованої системи і повною мірою використовувати технології – особливо технології, безкоштовно, як Інтернет. Спробуйте скоротити витрати на всі фактори. Використовуйте Skype, коли вам потрібно зробити дзвінків, використовувати віртуальні технології Переговорна надаються Microsoft, коли потрібно проводити збори. В офісі використання MSN говорити безпосередньо один з одним – це скорочує використання телефони та інші приховані витрати, які можна додати до досить багато.

Використовуйте вторинну папір, коли в офісі. Це, як відомо, економити до і понад тисячу доларів на рік. Займають особливе місце, де переробленого паперу можуть бути розміщені для внутрішнього використання. Папір має дві сторони, тому не втрачайте одного і при друку внутрішньо, постарайтеся якомога друкувати дві – чотири сторінки на сторінку (особливо при друку кольорових фотографій). Це може зберегти свій бізнес багато грошей, які можна використати в іншому місці.

Ефективний облік! Не багато хто знає, що з ефективною бухгалтерського обліку, прихованих витрат і зайвої витрати можуть бути викорінені і повністю віддалені від компанії. Деякі компанії, які, нарешті, до використовуючи професійні бухгалтерські послуги виявили, що вони могли б врятувати до $ 25 000 в рік на даремні витрати. Чи не бути розміщені в тому ж взуття.

Використання віртуального офісу, особливо для тих, хто починає новий бізнес або для тих, хто хоче спробувати і почати ризиковане підприємство. Віртуальні офіси вартість частки фізичного офісу і так само добре, з деякими компаніями, що пропонують факс, телефонія, зареєстровану адресу електронної пошти і секретар, як деякі з основних послуг.

Такими є лише деякі зі способів (я, можливо, перевищив 4!), Ви можете скоротити витрати для вашого бізнесу і слова, щоб пам’ятати, приховані і непотрібних витрат. Багато компаній в світі сьогодні не знають, скільки грошей вони втрачають, тому що їх розвиток доларів йдуть у місця, які не мають ніякого впливу на зростання компанії. Чи не застрягти в одному циклі, тому що здійснюють ту ж помилку може означати, що ваша компанія буде застійної, і ви ніколи не будете в змозі виходити на нові ринки.