5 вагомих причин Індивідуальний підприємець повинен взяти відпустку

Таким чином, ви думаєте, що ви не виправдали у прийнятті час далеко від вашого бізнесу, тому що ви працюєте на себе? Ось п’ять великих причин, чому ви повинні обов’язково взяти відпустку:

1. Фізичне час простою
Ви наполегливо працюєте для зростання і підтримки Вашого бізнесу. Намагаючись бути надлюдським, безумовно, завдати шкоди, якщо ви дозволите йому. Дайте вашому організму відпочити, приймаючи в деяких R & R.

2. Психічне час простою
Ваші дні наповнені зайняті, іноді навіть неспокійним, день у день заходи, пов’язані з вашим бізнесом. Якщо ви не дозволите собі отримати від нього саме в той час, ваш спокій і загальне благополуччя буде найбільш виразно страждає. Виходь і грай. Ваш розум будуть вам вдячні!

3. Проведіть час з друзями та близькими
Ваша сім’я і друзі бачити вас працює, працює, працює, іноді рідко вигадують для повітря. І ви, і вони гідно оцінять провести деякий час разом.

4. Подивіться на світ (або вашому власному задньому дворі)
Головне, щоб зробити щось вам сподобається, будь то подорожі або, якщо це не ваша чашка чаю або у вас немає бюджету для цього, проводять час вдома. Якщо ви також працюєте з дому, то це може виявитися непростим завданням. Ключ у тому, щоб триматися подалі від вашого офісу під час вашої відпустки. Спробуйте отримати творчу з цим. Зробіть ваш офіс “закриті”, закривши дверцята та розміщення знак на ньому. Робіть все, що потрібно, щоб відволіктися від робочих. Як щодо хобі чи одноденної поїздки на пляж? Подумайте, що ви можете зробити в рамках Вашого бюджету, що цікаво. Або нічого не робити взагалі!

5. У вас є життя
Хоча на цей раз не надто замислюючись, вона мене дивує, як багато власників малого бізнесу не відчувають, як ніби вони заслуговують вільного часу. Існує занадто багато, щоб зробити, і не вистачає годин на день, щоб отримати все це робиться. Ну, у мене є новини для вас. Це завжди буде відчувати себе таким чином! Тільки у вас є сили, щоб дозволити собі перерву. Навіть якщо ви віддаєте перевагу тільки взяти день тут і день там замість тижневого (або довше) відпустку щороку, це набагато краще, ніж ніколи не взявши відпустку. Повірте мені, ви будете почувати себе краще про себе та свою роботу, якщо ви берете основний час канікул. Ви будете здоровіше, теж!