5 речей робити, коли економіка відновиться

Коли корабель йде вниз, важко думати про своє улюбленому ресторані, телешоу або фільму. Як йдеться у старій вірш говорить:
Коли корабель тоне
Я, АОМ не думав
Я Дону, АОТ турбота про процвітаючому
Просто вижити

Багато що з цього має сенс. Навіщо думати про те, що великий відпустку на Гаваї, ви хотіли б піти, якщо є можливість, АОТ навіть дозволити собі вийти для піци. Коли часи жорсткої, ми, як правило, зосереджені на тут і зараз, а не в майбутнє. Завжди пам’ятайте, що, коли важкі часи, вони завжди будуть краще. Коли все добре, підготуватися до цього чорний день. Ця економіка відновиться, немає сумнівів з цього приводу. Багато людей зроблять свої статки завдяки цієї економіки. Ви можете бути одним з тих людей. Як ви можете гарантувати, що ви будете одним з тих людей? Почати готуватися вже зараз, розумово, коли економіка обертається. Для початку, список п’яти речей, які ви хотіли б зробити, коли все стає краще матеріально. Ось пропонований перелік, але ваше власне б набагато ефективнішим:

1. Вийти, щоб поїсти у вашому улюбленому ресторані або в ресторані, який ви завжди хотіли піти в, але, був поза вашого цінового діапазону в той час. І, звичайно, замовити те, що ви хочете.

2. Уважно подивіться у вашій шафі, віддати або викинути все, що ви більше не носите або хочете носити. Зрештою, вам потрібно, щоб звільнити місце для нового гардеробу. Ви заслужили це, ви, Äôve пережив важкі часи. Тепер подивимося частини.

3. Чи має ваш будинок або автомобіль вимагає деякого відстрочене обслуговування? Роби те, що мало бути зроблено давно. Вам більше не мають жодних виправдань. Залежно від того, як хороші речі зараз, ви можете навіть розглянути реконструкції кухні або ванної кімнати.

4. Скажіть спасибі тим, хто стояв у вас під час важкі часи. Є багато способів, щоб сказати спасибі. Просто Дону, АОТ забувати тих, хто не забув вас.

5. Почніть думати про майбутнє і готуватися до цього чорний день. Послідовно заощадити гроші і розглянути, де ви хотіли б бути в найближчі п’ять-десять років, і те, що потрібно зробити, щоб отримати там.

Сонце зійде знову. Сьогодні, AOS фінансові лиха небудь буде історій, які ми можемо сказати, молоді та ті, ще не народився. Ми можемо спробувати пояснити, чому наш національний борг настільки великий, і тому ті, хто не мав нічого спільного з змушуючи його зобов’язані платити його. Так, державний борг буде впливати на всі з нас, але у всіх нас є влада, щоб зробити наше життя, що ми хочемо його бачити. Почати готуватися вже зараз на майбутнє. Завжди прагнути бути поінформованим інвестором.