5 характеристик успішних підприємців

Не у всіх є те, що потрібно, щоб стати підприємцем – і немає нічого поганого з вами, якщо ви не один з них. Різні люди мають різні таланти, і деякі люди просто не дуже добре підходять для деяких видів робіт. Більшість підприємців зробить паршивий співробітників. Ключ до професійних щастям знайти правильний нішу – для деяких ця ніша може бути що завгодно … розробка програмного забезпечення, бізнес-консалтинг, або навіть більш неясними поля складання резюме. Ідея в тому, щоб знайти, що майже ідеально підходить, і втекти з ним.

Маючи це на увазі, давайте поглянемо на які особистісні риси роблять для успішної підприємницької кар’єри.

Успішні підприємці мають сильне бажання створити щось нове, що всі свої. Вони хочуть, більше всього на світі, щоб мати команду своєї долі і нести відповідальність за свої підприємства. Будь то бізнес печиво або мільярд доларів маркетингової організації, успішний підприємець це той, хто просто не щасливі після ручного політики та подачі аркушів TPS кришки – вони хочуть побудувати щось нове і дивитися йому рости.

Успішні підприємці мають оптимізму. Вони не закриваємо очі на ризик або не знають, що речі можуть піти на південь, але вони вважають, що з роботи і відданості справі можна долати перешкоди. Труднощів або дорожнє є можливість відзначитися, не те, що прирікає їх на невдачу.

Успішні підприємці вірять у зобов’язання. Вони не вирішили відкрити бізнес на понеділок, а потім закрити його на вівторок, бо щось більш цікаве прийшли разом. Вони написати бізнес-план, який працює, зробити основу, щоб зробити це реальністю, і дотримуйтеся його. Це не означає, що вони ніколи не піти, якщо речі просто абсолютно не працювати – підприємці зазвичай все ж мають ряд невдалих підприємств у їх минулому. Це просто означає, що він приймає фактичної відмови, щоб змусити їх припинити або змінити курс.

Успішні підприємці пацієнта. Вони знають, що це займає більше, ніж за тиждень розробити дивовижний новий сайт. Вони знають, що потрібні роки, щоб стати по-справжньому успішним. Вони зосереджені на довгострокових, навіть якщо короткострокові більш захоплюючого і цікавого. Підприємці не ігнорувати короткострокові – ось де ми всі живемо, зрештою. Але вони завжди в курсі, що картина виходить за рамки того, що ми бачимо сьогодні.

Нарешті, успішні підприємці є постійними. Наполегливість відрізняється від терпіння, терпіння дозволяє чекати три години для венчурного капіталіста, щоб нарешті мати час, щоб зустрітися з вами, коли наполегливість те, що змушує вас передзвонити йому сімнадцять разів, щоб отримати угоду завершена. Згадайте притчу про двох жабок, які потрапляють у відро з молоком і не може вискочити. Одна жаба каже: “ми приречені” і дозволяє собі опускатися і потонути. Інші жаби просто тримає басейн – і в кінцевому підсумку виробляє у великій кількості молока так багато, що згусток маслом форми, і він піднімається на вершину.

Якщо у вас є ці риси особистості, то у вас є основи того, що необхідно подумки бути підприємцем. Це захоплююча кар’єра, і той, який може призвести до величезних успіхом. Тримайте дитячий!