500% прибутку повернення в п’ять років інвестиції від дешевих Болгарська нерухомість

Ви завжди шукаєте що скеля, дивно вигідні інвестиції для забезпечення фінансової безпеки для вас і ваших родин майбутньому?

Якщо ви тільки що відповіли так, то прочитайте цю статтю, і ви будете вражені цим один раз в житті можливість інвестувати в неймовірно дешева нерухомість в останні доступні країна в Європі залишилося за межами Європейського Союзу.

Болгарія є останньою перлиною в європейську корону і в цей момент останньої доступної країною в Європі для покупки болгарської дивно дешево propertys.The болгарського ринку нерухомості показав ознаки до 200% зростання протягом останніх п’яти років працює на підвищення довіри у майбутніх перспективах країни. Болгарська фондовий ринок також в три рази за останні два роки в очікуванні свого членства в ЄС у січні 2007 року.

Нещодавно закордонні програми інвестиційної власності вивчав англійську інвесторів в Болгарії, програма в основному в центрі джентльмена, який купив Propertys за £ 5000, провів avearage в розмірі £ 10 000 ремонт і продаються на всі його Propertys в середньому £ 25,000 прибутку менше ніж за шість місяців. Він купив свою першу власність на кредитні карти, а тепер продав п’ять додаткових Propertys з £ 125 000 прибутку менше ніж за один рік.

5000 фунтів стерлінгів отримує вас середні будинок, який міг би забезпечити будинок для сім’ї з чотирьох осіб з в середньому 500 квадратних метрів землі додається. Ця ціна, як правило, відображається у вимогах деяких ремонтних робіт, але і для проникливого інвестора, ці Propertys можуть бути відремонтовані за найвищими стандартами на всі дешеві болгарські робочої сили будівля легко доступні по всій країні за ціною нового автомобіля малого класу.

Як і у всіх заміських та інвестицій у нерухомість, ціни залежать від їх розташування, так що ближче до болгарському чорноморському прибережному районі, де більшість європейців і болгари стікаються в їх тисячі для відпочинку, вам доведеться платити більше за аналогічні властивості, ніж Ви знайшли б потенційно вглиб.

Я сам, нещодавно повернулися з відпустки інвестиційного майна в Болгарії, де я купив від плану, дві спальні видом на море Апартаменти з видом на бік балкон і повністю обладнана кухня і ванна кімната за своїм вибором для дивовижною ціною £ 19 000. Я думаю, ви погодитеся, що £ 19000 для нової трикімнатної квартири менш ніж у п’яти хвилинах ходьби від пляжу і зверненої до узбережжя Чорного моря не є чимось ви стикаєтеся кожен день у вашому житті. Розташування цього готелю є те, що практично гарантує мені потенційний плюс 500% прибутку менше ніж за вісім років.

Як можливість для інвестицій, було багато факторів, які змусили мене вирішити, що покупка квартири була для мене, який був заснований на наступному:

Купівля на стадії будівництва з професійної будівельної компанії пропонує вам безпеку ви можете не отримати з купівлею будинку, який потребує оновлення роботи.
Я не маю справу з мовним бар’єром у пошук та організацію надійного, авторитетного будівельника для ремонтних робіт. Я не маю влаштувати інспекторам чи операції з плануванням управління обмежень, пам’ятаючи, що я не живу в Болгарії або навіть говорити на їх мові.
Від інвестиційного плану пропонує Вам також три схеми оплати стадії, так що навіть якщо у вас немає всіх коштів, наявних в даний час, до тих пір, як ви можете зробити перший внесок у розмірі £ 6500 в перші два місяці, то це надає вам ще одну середній масштаб часу приблизно ще чотири місяці до початку наступної 30% мають бути виплачені.
Адвокати Налаштування плата низька, поки ви не повинні створити компанію з обмеженою відповідальністю, щоб володіти землею, як якщо б ви були придбати житло відповідно до чинного болгарському законодавству, це може коштувати в будь-якому місці від £ 600 – £ 800.
Абсолютно нова квартира збірка пропонує прокат Оппертьюніті на 12% прибутковість від оренди повернутися на рік для власника. Якщо я буду продовжувати мою власність за трохи більше ніж вісім років, після чого квартири платить за себе, залишивши мене з дуже великою заначки для мого майбутнього передбачив £ 100,000.
Болгарія має приєднатися до ЄС у січні 2007 року разом з Румунією. Кожна країна, хто був нерозвинений яка вступила в Європейський союз завжди стає більш привабливою для іноземних інвестицій майже відразу. Показання вже в тому, що Болгарія буде виведений з будучи маленькою країною underveloped з багатьма регіонами бідних сильні у фінансовому відношенні країни, яка в свою чергу з більш високої зайнятості і більшу середнє збільшення заробітної плати штовхатиме ціни на нерухомість найвищі в короткий проміжок часу. Іноземні інвестиції від авіакомпаній, високі торговельні марки вулиці і рекламних акціях, які підуть в 2007 році принесе ще багато тисяч туристів в Болгарії в результаті чого мільйони фунтів в країну.

Інвестиції в нерухомість експерти стверджують, що всі покупці, які вчинили дешеві Болгарська нерухомість зараз, буде виглядати, щоб побачити до кінця 2007 року збільшення прибутку принаймні 50%. Це консервативний прогноз, так що реальна цифра може бути де завгодно між 50 – 100% зростання. Ніхто не може гарантувати це передбачення, але погляньте на те, що відбулося в інших країнах, коли вони увійшли в ЄС і їх ціни на ринку нерухомості особливо в більш привабливих місцях, таких як реберної регіонів або поруч з головними містами і аеропортами. Ви побачите доказ аналогічне властивість вигідно збільшення в минулому пов’язаних з цими заміських.

Якщо ви пам’ятаєте Іспанії десять-п’ятнадцять років тому, який мав мало інвестицій в реберної регіонів, подивіться сьогодні в тих же районах і тій же квартирі, як я придбав, це коштуватиме близько £ 100 000 більше. Вісім років з цього моменту ви могли б дивитися на принаймні 500% прибутку віддачу від своїх інвестицій, і якщо ви в оренду вашу власність, то ви підете з принаймні £ 100 000 в кишені.

З-континентальний клімат, більше 250 сонячних днів у році, сухе і спекотне літо і холодна зима з великою кількістю снігопадів у гірських районах. Середземноморський м’якість у південній частині Болгарії і на узбережжі Чорного моря. Унікальна природа, велика історія, незліченні гори, сільська архітектура, середньовічні собори, стародавні руїни, фантастичні піщані пляжі, привабливі гірськолижні центри, мисливство застережень, гольф-клуби, теплі і доброзичливі люди. Болгарія є чудовою країною володіти власністю дюйма У менш трьох годин в автомобілі, ви можете бути або на сонячному пляжі засмагати або на лижах у прекрасні гори.

Ось чому Болгарію часто називають «Швейцарією на Балканах” або “Нової Тоскани”. З інвестиційної боку дешевого болгарського Propertys пропонує Вам можливість пожинати плоди хорошої інвестиційної власності в і найближчі європейські країни повернутися дивовижними виграшами прибутку для вашого майбутнього.

Не зрозумійте мене неправильно, коли я кажу про купівлю болгарського будинку для реконструкції. Це всього лише моя особиста думка, і те, що підходить мені і моїй lifestyle.There мають дивовижний потенціал стабільна прибуток від покупки доступні дуже дешево болгарського будинку і ремонту і гортати свою власність як відомо як. Я рекомендував би цьому, якщо ви або хтось ви знаєте, деякі будівельні досвід, як ви можете оцінити приблизно те, що ваші додаткові витрати буде.