6 ключів до вирішення будь-яких завдань з поза нестандартного мислення

Як мої друзі і я завис у вестибюлі Gaylord Opryland Hotel, реальність тонув у цьому American Airlines скасувала всі наші рейси, і ми застрягли в Нешвіллі ще на один день. Як ми подумки перелік в наших головах всіх реструктуризації, перереєстрації та незручностей ми тепер повинні були мати справу, жоден з нас, де дуже щасливі.

Наша невелика група strandees почали ділитися наші наступні кроки, коли сталося те, що я ніколи не забуду. Один з нас отримав за межами коробки і створив нову реальність. Мій друг і наставник Олександрії Брауна підірвали парадигми решта з нас грали в і найняв приватний літак Леєр, щоб взяти нас додому.

Саме в той момент, коли ви відчуваєте себе безнадійним, застряг і розчаровані тим, що поза нестандартного мислення може викликати абсолютно новий вимір реальності. Бачте, проблема в тому, що більшість з нас намагаються вирішити проблеми з ж рівні мислення, він був створений дюйма Ми можемо отримати доступ тільки до думки, ідеї і можливості, які ми в даний час живемо, тому що, ну, відверто кажучи, це наша нинішня реальність !

Візьміть мій клієнт Дженіс наприклад. Дженіс відчайдушно намагався отримати стабільно високу 6 цифра потік доходів протягом двох років, але так чи інакше вона продовжує залишатися на рівні $ 100 тис. рівні. Вона витрачає весь свій час зосереджені на отриманні наступного клієнта в двері або обслуговування клієнта у неї є, замість створення автоматизованих джерел привести маркетингу та створення важелів стратегії, які дозволили б їй зосередитися на її велику рибу.

Так в чому ж трюк, щоб залучення «з коробки” вирішення проблем, коли він потрібен найбільше? Ось кілька порад, які допоможуть вам розпочати роботу:

1. Доступ для наслідування. Подумайте про тих, хто грає на іншому рівні успіху і запитайте себе: “Що б XX робити?” Наприклад, “Що б Річард Бренсон робити?” Навіть якщо у вас немає фінансових ресурсів, які ваша рольова модель робить, він все одно може бути абсолютно новий рівень ідей.

2. Зробити навпаки. Іноді це платить, щоб кинути виклик собі і сказати: “Що є протилежністю того, що я зазвичай роблю?” Якщо ви зазвичай засмучуються, біжіть до аеропорту і вимагають наступний рейс (який для мене створює тонни стресу), то, може бути, буде протилежною замовити ніч у незвичайному готелі і піти в спа (набагато більш привабливими для мене).

3. Змінити кар’єру. Не в реальності, але у вашому мисленні. Якщо ви є тренером або консультантом що, якщо ви, ніби Ви відомою актрисою? Або, якщо ви стоматолог або лікар, ніби Ви оратором. Які поверхні варіанти, коли ви намагаєтеся на іншому “капелюх”?

4. Перегляньте список життєвих цілей. Чи є щось, що ви завжди хотіли зробити, якщо ви розтягнулися в прямо зараз може допомогти вам вирішити цю проблему? Наприклад, Алі завжди хотів літати на приватному літаку, щоб вона подумала, що якщо не зараз, то коли!

5. Що, якщо я-Die-завтра. Інший спосіб дивитися на це, “Що б я зробив, якби я знав, що я помру завтра?” Ви ніколи не знаєте, що таке життя, в магазині, так що якщо ви завжди граєте на повну силу, що б ви зробили по-іншому сьогодні?

6. Доступ до Мільйонер мислення. Інший поворот на отримання за межами вашої коробці, це запитати себе: “Якби я був уже мільйонером / мільярдером, що я буду робити, щоб вирішити цю проблему.” Коли ми вирішуємо проблему в нашому поточному стані доходу, ми як правило, обмежує наші можливості. Будьте готові “діяти, як ніби” ви вже там і доступ до нових, необмежені ресурси.

Якщо ви дійсно хочете, щоб грати на більш високому рівні, то це час, щоб підірвати коробки ви граєте дюйма Наприклад, мій клієнт Дженіс вирішила почати робити протилежне. Як людина, яка має тенденцію бути дуже аналітичної і ризиком несприятливих, вона вирішила бути більш творчим і більший ризик бере. Протягом декількох тижнів вона зрозуміла, що це був час, щоб створити команду, яка могла б допомогти їй здійснювати більш автоматизовані системи маркетингу. Клієнти почали сипатися, і вона могла зосередитися на своїй особистій магії.

Настав час для вас, щоб почати грати за межами вашої коробці – який з цих ключів ви будете використовувати?