6 кроків, щоб стати натуралізований США громадянин

Іноземці жителів, що проживають в США, принаймні п’яти років мають можливість подати заявку на громадянство США. Число заявок на натуралізацію обробляються Бюро громадянства та імміграції, також відомий як USCIS. Американського громадянства статусу дасть вам певні права:

* Право голосу на виборах у США
* Право на участь у федеральних програмах (наприклад, соціальне забезпечення)
* Право на забезпечення американського паспорта
* Право заробляти певні зазори безпеки

1. Ви повинні отримати допуск до США в якості постійного жителя юридично.

Що це означає, що вам потрібно, щоб отримати “зелену карту” статус. Існує один виняток: якщо заявник відбував термін в американській армії (армія, флот ВПС, морської піхоти) протягом періоду активної війни, він може отримати статус натуралізації, не беручи звичайні кроки, необхідні, щоб стати постійним громадянина, до тих пір, , коли він жив у США до приходу військових.

2. Ви повинні жити в США безперервно протягом п’яти років після подачі на натуралізацію
Після того, як заявник подав заяву про натуралізацію, він, як очікується, встановлення і підтримання постійної проживання.

3. встановити фактичне проживання
Коли ви подаєте клопотання натуралізації у вашому штаті, то вам потрібно, щоб жити в цьому стані до подачі протягом не менше трьох місяців.

4. придбати базові знання про США Уряд та історії
При подачі форми N-400 заяву про натуралізацію, ви можете запросити навчальні матеріали, які допоможуть вам дізнатися, що вам потрібно знати про англійську мову, уряду США та історією. Ця інформація допоможе вам пройти тест. Тест включає тесту для натуралізації у розділі Я і розділ для комплексних випробувань натуралізації.

5. ви повинні служити прикладом моральних якостей і розуміння нами конституція

6. Ви повинні бути не менше 18 років
Щоб отримати право на натуралізацію, ви повинні бути не менше 18 років у той час, що ви подаєте. Винятки допускаються для дітей постійних жителів.

Коли ваша заявка буде схвалена, заявники просять прийняти формальне присягу на вірність відмови США вірність іншими партіями й державами.