6 способів, як для запобігання крадіжок бізнес ідентичності

1. Замкнути ваші файли бізнесу.
Зберігайте всі фізичні запису бізнесу, такі як записи про клієнтів в картотеках, які захоплюють.
Під час обіду, і коли ви їдете вночі перевірку, щоб нічого не залишилося незабезпеченим. Помістіть копії “важливі” бізнес-дані в сейф або ящик заставу в банку.

2. Подрібнення може бути вашим другом.

Усі записи мають бути роздробленою. Злочинці часто “корзини занурення”, щоб отримати в свої руки інформацію, яку вони можуть використовувати. Використовуйте тільки сміттєву корзину для некритичних відходів. Якщо ви малий бізнес, подрібнювачі можна купити в будь-якому магазині канцтоварів. Якщо ви набагато більше, є послуги, які прийдуть до вас на місце діяльності і переробляти для вас.

3.) Доступ до комп’ютерів має бути обмежена.

Всі комп’ютери в мережі повинні бути захищені паролем. Ви не хочете, щоб будь-яка людина міг отримати доступ до конфіденційної інформації, чи є вони відвідувача або стеження співробітниками. Ви повинні визначити, які співробітники повинні мати доступ і надати їм паролі. Якщо у них є, щоб отримати певну інформацію, запропонувати його їм за принципом службової необхідності ознайомлення з нею. Ви можете завжди мати паролі змінені найближчим часом.

4.) Ей близнюк!

Майте на увазі, веб-сайтів, які виглядають як ваші або з схожими іменами домену. Ці сайти можуть насправді бути створені, щоб обдурити потенційних кредиторів.

Ці “обманювати веб-сайтів” часто створюються чорні хітів хакер капелюх. Їх можна купити всього за $ 100. Злочинці можете завантажити коди і зображення з вашого сайту і дублювати їх, так що вони можуть відправляти імена користувачів, паролі, номери кредитних / дебетових карт для ботнету.
Є програми, які можуть шукати мережу для вас. Ваші ІТ-команди дивитися в нього.

5. Бути в курсі “Бізнес-Бюст”

Це одна зі схем використовують злочинці, застосовуються для корпоративних кредитні картки з назвою вашої фірми. Додаток буде пройти перевірку кредитоспроможності, тому що є назва компанії та адреса матчу. Він продасть інформацію, а потім зникають перш ніж ви знаєте, що сталося. Зустрітися з сусідами.

6.Install антиспам програмного забезпечення на комп’ютерах
Злодії будуть намагатися використовувати спам, щоб спонукати вас представити ваш бізнес ідентичності на них. Будь ласка, зверніть увагу. Вони також спробують використовувати трюки і грошових переказів.