7 важливих бізнес-фінансування mistak

Як уникнути Топ-7 помилок фінансування бізнесу є ключовим компонентом у бізнесі виживання. Якщо ви починаєте здійснювати ці помилки фінансування бізнесу занадто часто, ви в значній мірі зводить до мінімуму ймовірність у вас є для довгострокового успіху в бізнесі. Ключ у тому, щоб зрозуміти причини і значення кожного, так що ви в змозі приймати більш обгрунтовані рішення.

(1) – Відсутність щомісячних Бухгалтерія. Незалежно від розміру Вашого бізнесу, неточні діловодства створює всілякі питання, пов’язані з грошовими потоками, планування та прийняття бізнес-рішень. У той час як все має свою вартість, бухгалтерські послуги дуже дешеві в порівнянні з більшістю інших витрат візьме на себе бізнес. І як тільки процес отримує бухгалтерського встановлено, вартість зазвичай знижується або стає більш економічно ефективно, як немає витрачених зусиль у записі всіх бізнес-діяльності. Саме по собі це одна помилка, як правило, призводить до все інші в тій чи іншій формі і його слід уникати будь-яку ціну.

(2) – немає очікуваного грошового потоку. Немає значущих бухгалтерських не створює відсутність знаючи, де ви були. Немає прогнозованих грошових потоків не створює відсутність знаючи, куди ви йдете. Безвісти рахунок, підприємства, як правило відхилятися все далі і далі від своїх цілей і чекати кризи, яка змушує зміна в щомісячному купівельні звички. Навіть якщо у вас є прогнозований грошовий потік, вона повинна бути реалістичною. Певний рівень консерватизм повинен бути присутнім, або вона стане безглуздою в дуже короткі терміни.

(3) – Недостатня оборотних Ніяка кількість обліку допоможе вам, якщо у вас немає достатніх обігових коштів для правильної роботи бізнесу. Ось чому важливо, щоб точно створювати прогнозу руху грошових коштів, перш ніж навіть почати, придбати або розширити свій бізнес. Занадто часто оборотного капіталу компонент повністю ігнорується основний акцент буде спрямований на інвестування капітальних активів. Коли це відбувається, криза грошового потоку зазвичай відчувається швидко, як недостатньо коштів для належного управління через звичайний цикл продажів.

(4) – Погано плата. Якщо у вас немає значимого оборотного капіталу, прогнозування та бухгалтерського обліку на місці, ви, ймовірно, будете мати проблем управління грошовими коштами. У результаті необхідність, щоб розтягнутися і відстрочку платежів, що строк настав. Це може бути самий край по слизькому схилу. Я маю на увазі, якщо ви не знаходите, що викликає проблему припливу грошових коштів, в першу чергу, витягнувши платежі можуть тільки допомогти вам копати собі яму. Основними цілями є державні грошові перекази, кредиторська заборгованість, і платежі по кредитних картах.

(5) – Погано Управління кредитними Там можуть бути дуже серйозними наслідками кредит відстрочку платежів як для коротких періодів часу і невизначений період часу. По-перше, затримки з оплати кредитних карт, ймовірно, найбільш поширені способи, в яких обидва юридичних і фізичних осіб знищити їх кредитування. По-друге, NSF перевірки також записана через звіти та бізнес-кредитів є ще однією формою чорна мітка. По-третє, якщо ви відклали платіж занадто довго, кредитор може подати судове рішення проти вас подальшого пошкодження вашого кредиту. По-четверте, коли ви подаєте заяву на майбутнє, являеться позаду з державних виплат може призвести до автоматичної відкладним багатьма кредиторами. Ситуація стає ще гірше. Кожен раз, коли ви подаєте заяву на кредит, кредитні запити перераховані на ваш кредитний звіт. Це може призвести дві додаткові проблеми. По-перше, кілька запитів ви можете зменшити загальний кредитний рейтинг або рахунок. По-друге, кредитори, як правило, менш охоче кредитувати бізнес, який має безліч запитів на його кредитний звіт. Якщо ви отримуєте в ситуацію, коли у Вас не вистачає готівки протягом обмеженого періоду часу, переконайтеся, що ви активно обговорювати ситуацію зі своїми кредиторами і домовитися погашення домовленостей, які ви можете не тільки жити і, що не представляють загрозу ваш кредит.

(6) – Не було зафіксовано рентабельності для стартапів, найважливіше, що ви можете зробити з фінансової точки зору вигідніше отримати якомога швидше. Більшість кредиторів повинні бачити принаймні один рік прибутковою фінансової звітності, перш ніж вони розглянуть кредитування коштів на основі сили бізнесу. Перед короткостроковій перспективі прибутковість продемонстрували, фінансування бізнесу заснована на особистих первинного кредиту і власного капіталу. Для існуючих підприємств, історичні результати повинні показати рентабельність придбати додатковий капітал. Вимірювання цього здатність погашати заснований на чистого прибутку записав для бізнесу з боку третіх осіб акредитованих бухгалтера. У багатьох випадках підприємства працюють зі своїми бухгалтерами знизити податок на підприємництво якомога більше, але і знищити або обмежити їх здатність займати в процесі, коли доходи Ділова мережа недостатня для обслуговування додаткового боргу.

(7) – не фінансова стратегія правильна стратегія фінансування не створює

1) фінансування, необхідне для підтримки нинішніх і майбутніх грошових потоків від бізнесу,

2) графік погашення заборгованості, що грошовий потік може обслуговувати і

3) резервного вишукувати кошти для задоволення незапланованих або унікальних потреб бізнесу.

Це звучить добре в принципі, але не як правило, добре практикується. Чому? Тому що фінансування в значній мірі незапланованим і після факту події. Здається, один раз все інше з’ясував, то бізнес буде спробувати знайти фінансування.

Є багато причин для цього в тому числі: підприємці більш орієнтованим маркетингом, люди вважають, фінансування легко забезпечити, коли вони її потребують, в короткостроковій перспективі вплив відкладали фінансові питання не як безпосередні також інші речі, і так далі.

Незалежно від причини, відсутність фінансування реалізована стратегія дійсно є помилкою. Тим не менш, значущого фінансової стратегії, ймовірно, не існують, якщо один або більше з інших 6 помилок присутні.

Це підтверджує висновок про те, що всі перераховані помилки переплітаються і коли більш ніж один зроблений, ефект негативний результат може стати посилюється.