7 ключів до визначення ідеального партнерства

У світі малий бізнес, здається, що є звичайним квест: знайти ідеального партнера бізнесу. Зазвичай це пов’язано з необхідністю “позбутися” ролі або завдання, які ми боремося с. Як маркетинг, фінанси або продажів.

Я знаю, коли я тільки починав свій бізнес я відчайдушно намагався знайти партнера, який був кращим в маркетингу і продажах, ніж я. Я був переконаний, що якби я міг отримати, що у мене за спиною і просто зосередитися на тому, відмінний тренер, що мій бізнес буде процвітати! Ну чотири роки по тому, я ніколи не знаходив, що партнером, але я знайшов спосіб випробувати процвітаючий бізнес.

Я зрозумів значення маркетингових партнерів.

Marketing Partners і інші підприємці, які хотіли перетнути-ринок свою продукцію та послуги для своїх потенційних клієнтів та клієнтів.

Але є ще одна заковика. І це те ж підступ, який поставляється з будь-який тип партнерства – від шлюбу з бізнесом.

Не всі “ідеальним матеріалом партнера.” Це ніби як цілуватися багато жаб, перш ніж знайти свого принца (або принцесу). Іноді ви повинні отримати чіткі, з ким ви хочете грати в пісочниці з так що вам не доведеться цілувати занадто багато жаб. Так я думав, я хотів би поділитися з вами своїми 7 ключів до Визначення ідеальне партнерство.

Партнерство мислення. Чи має ця людина дійсно є, що потрібно, щоб стати партнером? Не всі вирізали для нього. Насправді, деякі люди роблять паршиву партнерів, тому що вони просто занадто незалежними або вони не люблять грати з іншими в їх пісочниці. Важливо зрозуміти, чому хтось проводить партнерства. Вони просто хочуть швидких продажів або вони дійсно схвильований, щоб узгодити з вашим бізнесом довгостроковій перспективі?

Вирівнювання значень. Знаючи ваші топ-3 значень може допомогти вам прояснити якщо у вас є, що потрібно для далеких. Якщо однією з основних цінностей людини є незалежність та інших є співпраця, він може зробити для скелястих підхід до досягнення мети. Це особливо важливо, якщо ви спільні заглиблюючись на поставки проекту.

Спільного бачення. Чи поділяєте Ви пристрасть до який результат виглядає? Ви обоє бачите подібний результат? Або ж одна людина хочуть піти на своїх можливостях і інші хочуть мати довгострокового союзу. Ви коли-небудь відомо подружня пара, де один хоче дітей, а інший ні? Зрештою вони розлучилися. Спільне бачення бажаного результату є важливим для підтримки гармонії у стосунках.

Сумісність стиль роботи. Це важлива персона. Ви як припускаєте працювати довгі, важкі години для досягнення цілей? У кого-небудь є діти, які потребують уваги в першу чергу? Ви обоє готові зробити все можливе, щоб отримати роботу?

Безкоштовні сильні сторони. Якщо ви обидва любите робити те ж саме, і ніхто не хоче робити інші речі, то у вас буде працювати, як що робиться. Чи будете ви доручити цю справу? Або хтось дізнатися його? Переконайтеся, що ви обидва достатньо кваліфікованим, щоб робити те, що ваша роль – інакше це може призвести до напруженості і розчарування.

Подібно до того, як буде потрібно час, щоб вивчити, якщо ваш любовний інтерес зробить хороший матеріал шлюбу, я закликаю вас, щоб зайняти деякий час, щоб дослідити, якщо ваш товариш підприємець зробить добре “Партнер” матеріалу. Там немає нічого гірше, ніж дізнатися, в середині вашого проекту, який вам не подобається мати справу з людиною.

Після того як ви вивчили клавіш над і готові рухатися вперед, не забудьте встановити ваше робоче угода (я навіть рекомендуємо з контрактом.) Якщо ви будете слідувати інструкціям в Unstoppable Метод мети разом, ви виявите, що у вас є сильна основу для створення “зупинити” успіху разом.

Щасливі партнерство!