7 порад про те, починати бізнес після того, як втратили роботу

1) змінити свій менталітет. Це природно для людей, які залишають роботу і почати свій бізнес, щоб носити з собою деякі з культури від їх попередньою роботою. Тим не менш, ви повинні розуміти, що ви перемиканні передач. Ви рухаєтеся від того співробітника, щоб бути босом. Ви рухаєтеся від того, щоб бути послідовником лідера. Для цього необхідно внести відповідні психічні регулювання. Багато в чому, це найважча річ, яку ви повинні зробити при запуску вашого бізнесу. Це також один з найбільш важливих.

2) Стати фанатичної про збереження вам готівку спалити якомога нижчою. Грошові кошти є кисень для Вашого бізнесу. У запуску ви не можете працювати як традиційні налагоджений бізнес. Ви повинні бути достатньо грошей, щоб залишитися в грі досить довго, щоб вчитися на своїх помилках. На початку ваш успіх у бізнесі багато в чому залежить від того, наскільки добре ви можете знизити експлуатаційні витрати. Є кілька простих способів, які ви можете зробити це. Наприклад Skype використання або іншого оператора VOIP замість традиційного стаціонарного. Використання вільного програмного забезпечення, таких як OpenOffice і Google Docs. Якщо вам не потрібні офісні приміщення потім запустити у вашому гаражі. Підтримуючи готівкою горіти слабо вам збільшити ваші можливості для відмови. Іншими словами, ви можете мати більше рулонів кістки. Зрештою, навчаючись на своїх помилках, це кращий спосіб, щоб дізнатися в реальному світі бізнесу.

3) Отримати неповний робочий день. Я знаю, що це дивна порада для тих, хто починає бізнес, але вислухайте мене. Вам потрібно доходи, щоб вижити. Ви можете мати заощадження і надмірності пакет, але це добре, не їсти в ці занадто багато. Після отримання іншу роботу ви надаєте себе і своєї сім’ї з доходом, поки ваш бізнес отримує від землі. Є також деякі хороші психологічні переваги цього, а також. Тому що ваш час буде обмежено ви станете більш продуктивним у ваш час. Ви також не будете змушені приймати поспішних рішень для Вашого бізнесу в зв’язку з фінансовим тиском. Це вірно, це допоможе вам уникнути “все” момент.

4) сприяють розвитку Інтернету. Інтернет пропонує кращу ціну для вас для просування вашого бізнесу. У запуску ви повинні шукати для ранніх у вашому сегменті ринку. Інтернет є прекрасним місцем, щоб знайти це. Використання соціальних мереж та участі в інтернет-спільнотах є відмінним способом, щоб зробити дослідження ринку і зробити ранні продажу для запуску. Кожним пуском повинна використовувати Інтернет як можна більше.

5) Усвідомте, що ви повинні початкового завантаження і сам фонд, перш ніж ви отримаєте інвестиції. Це особливо актуально в нинішніх економічних умовах. Інвестори хочуть бачити тяги. Це найголовніше. Якщо ви можемо ініціалізувати до початку продажів, а ще краще, ранньої прибутку ви знайдете його набагато легше, щоб відкрити двері для інвестицій.

6) Усвідомте, що ви, ймовірно, не буде нічний успіх. Важливо розуміти, що у вас більше шансів на успіх, якщо ви наближаєтеся ваш бізнес з точки зору поступових поліпшень, які будуть накопичуватися в кінцевому успіху.

7) Це небагато, як азартні ігри. Створення реальних рішень діловий світ дійсно зробити обгрунтовані припущення на те, що ви думаєте, може працювати. Багато часу ваші рішення не буде працювати. Важливо, щоб протестувати і оцінити кожне рішення, щоб ви повною мірою зрозуміти, які з них працюють, а які ні. Це ключ до робити більше того, що працює і менше того, що цього не робить.

Є багато інших факторів, які слід враховувати при запуску вашого бізнесу. Багатьом з них відносяться безпосередньо до вашої галузі ніші. Однак, є ряд помилок, які можна уникнути.