7 способів поліпшити життя вашого вантажівки брезент

1. Вітер батогом є одним з найбільших факторів для брезент зносом. Слабосвязанних кришки можуть бути сприйнятливі до такого пошкодження. На високих швидкостях, весь тиску вітру на слабосвязанних брезент виявляється на кілька кріпильними крапками. Для запобігання таких ушкоджень, переконайтеся, що ваш брезент міцно пов’язана на навантаженні при невеликій напрузі. Використовуйте безліч банджі шнури і укласти всіх куточках брезент під навантаженням.

2. Завжди переконайтесь, що металеві гачки з брезент / банджі ремені відвернувся від брезенту, щоб запобігти їх риється брезент.

3. Переконайтеся, що ви не наносите дуже багато напруженості на Точки кріплення при забезпеченні брезентом навантаження. Гарне емпіричне правило полягає в забезпеченні, що кришка щільно над навантаженням і Точки кріплення (D-кільця, прокладки), що не розтягнуті значно нижче, ніж край брезенту.

4. Використовуйте пластмасові захисники брезент або якийсь додаток, щоб доповнити вниз гострі кути навантаження. Частини піни, використовували тенісні м’ячі і т.д. працювати відмінно підходить для цієї мети.

5. Дотримуйтесь особливу обережність при tarping або зніміть tarping ваш вантаж. Будьте особливо обережні, якщо ви за допомогою вилочного навантажувача або мостових кранів з брезентом, оскільки вони можуть легко пошкодити брезенту.

6. Завжди носіть із собою комплект патчів або брезент деякі стрічки, а на дорозі. Найкраще, щоб виправити невеликі отвори або сльози на брезент рано, щоб запобігти їх поширення. Більшості господарських магазинів, вантажівка зупиняється або брезент брезент магазинів нести стрічки, вінілові цементу і вінілової тканини для малих робочих місць патча.

7. Найкраще тримати вантажівка брезент чистою і сухою. Вінілові брезенту водонепроникні і цвілі стійкі, але тримати їх сухими під час зберігання продовжує термін їх життя. Ви повинні очистити ваш брезент раз на 4-5 місяців з регулярними милом і водою, щоб позбутися від бруду, бруду і хімічних речовин, які застряють на них на дорозі.