7 уроків маркетингу я дізнався від muscleheads в тренажерному залі золота

Чи можу я поділитися секретом з вами?

Багато років тому, я майже вибрав кар’єру у фітнесі. У моїх 20-их, я змоделював для Reebok і журналу Ironman, дістався до фінального раунду для проведення шоу фітнес-ТВ, і я місячна інструктором аеробіки та особистий тренер протягом декількох років, а я придумав, як вийти з моєї роботи дня у видавничій справі.

Тепер, коли я зробити великий онлайн життя, я все ще час для мого здоров’я. І мені пощастило жити поруч з найвідомішою тренажерний зал в світі: Тренажерний зал Золото у Веніс-Біч, штат Каліфорнія. На щоденній основі, я оточена легендами, як бодібілдинг Лу Ферріньо і різних чоловіків під назвою “Гюнтер”, спортсменів, як Кобі Брайант і Ліза Леслі, і знаменитості, як рок. Це місце являє собою абсолютну цирк, і я насолоджуюся розваг фактор.

Коли я вперше приєднався Золото кілька років тому, я не звертав особливої ​​уваги на “muscleheads” – професійні культуристи. Але я приїхав, щоб зрозуміти, що вони можуть навчити нас багато чому про успіх маркетингу та бізнесу. Ось 7 уроків, які ми всі можемо повчитися.

1. Повісьте навколо людей, яким ви хочете бути схожими.

Бодібілдери і прагнуть культуристів з усієї області приїжджають до Венеціанської золота, бо це будинок бодібілдингу. Я знаю кілька культуристів, які їздять майже годину тільки, щоб працювати там. Звичайно, вони могли б потренуватися в їх околиці Баллі, але замість цього вони здійснюють поїздку до Мекки їх кожен день через важкий трафіку Лос-Анджелесі.

Чому? Вони знають, що, коли ви ходите навколо людей, які роблять те, що ви хочете зробити, ви автоматично мають набагато більше шансів на успіх. Шалену енергію на золото є незаперечним, як тільки ви входите в двері. Ви оточені світового класу конкурентів, золоті медалісти, і знаменитостей. Це не тільки мотивує і надихає, але є багатство знань оточуючих вас також.

Хто ти стирчати? (Подумайте про це.)

2. Послідовність є ключем для довгострокового успіху.

Бодібілдери знають, що тіло побудоване протягом тривалого терміну. І навіть якщо вони трохи відпочити, вони будуть швидко оговтатися, тому що все навчання, яке вони зробили за ці роки. Вона називається “м’язова пам’ять” – ваше тіло запам’ятовує форму і повертається назад на своє місце.

Таким же чином, наші клієнти і клієнти «Маркетинг пам’яті”. Тобто, до тих пір, як ми перед ними на регулярній основі, вони будуть пам’ятати, хто ми є – навіть якщо ми зробити перерву. (І немає кращого способу, щоб залишитися перед ними, ніж публікації електронного журналу!)

3. Злети і падіння є частиною цього процесу.

Бодібілдери знають, що успіх приходить в циклах. Це фізично пошкодите для них, щоб спробувати бути на “повну силу” більше, ніж кілька разів на рік. Вони знають свої межі, і вони штовхають їх, але вони не зламати їх.

Маркетинг має цикли. Ви можете вдарив його важко на деякий час, а потім полегшити тому на деякий час. Не хвилюйтеся, коли є «вниз». Просто переконайтеся, що негайно йти за ним з “вгору”. Повертайтеся на ваші маркетингові розкладом або змішати його і зробити щось інше.

4. Важка робота є частиною гри.

Бодібілдери не прокинутися і сказати: “Я не відчуваю, що розробка сьогодні”. Вони просто це зробити. Це стає частиною їх графік, частина їх життя. І, що забезпечує їх успіх.

Як багато хто з нас таємно бажає наш успіх буде передано нам на блюдечку з блакитною облямівкою? Я все про притягнення успіху на будь-якому рівні ми можемо, але агов, давайте зрозуміти, що є роботою. Рішення полягає в тому, щоб зробити жорсткий весело працювати, роблячи те, що ви любите робити і делегування що ви не робите.

5. Моделі інших, які вже роблять те, що ви хочете зробити.

Бодібілдери не намагаються винайти свої власні програми навчання з нуля. Вони дивляться на те, що головні конкуренти роблять, і вони роблять те ж саме. Від важкої атлетики на серцево дієти, у них є його до точної формули.

Чи не винаходити велосипед, коли є інші, які вже мчав. Знайти інших власників бізнесу, які роблять те, що ви хочете зробити, і змоделювати їх. ВАЖЛИВО: Чи не моделі ті, хто роблять це неповні. Змоделювати кращі, ті, які відчувають величезний успіх, що ви мрієте!

6. Знайти наставника або тренера для більш швидкого результату.

Я не знаю ні одного чемпіона, який потрапив туди, де він / вона зробив поодинці. Кожен бодібілдинг конкурент наймає тренера або тренер, який був там колись і може йти їх на кожному етапі шляху. Чи означає це коштуватиме їм багато грошей? Ще б. Але вони не дивляться на те, що витрати на ІТ. Вони дивляться на те, що воно того варто. Вони швидко пересиланні їх успіх, і це безцінне.

Я знаю багатьох підприємців, які витратили тисячі або навіть десятки тисяч доларів на веб-сайтах, програм і навчання, які не отримали їх ніде або вказав їх у неправильному напрямку. Не робіть цю помилку – я був там. Стоп, що борються і інвестувати в когось, щоб показати вам шлях – правильний шлях – в перший раз. (Не впевнений, з чого почати? Приєднуйтесь до моєї Маркетинг & Мотивація натхненника.)

7. Показати, що у вас є!

Ви можете бути впевнені в гуру бодібілдингу Золото не лагідний про свої успіхи. Вони демонструють свої напружена робота з нарядами, які підкреслюють їх активів. (О, історії, які я міг би розповісти вам про деякі з костюмів там! Мереживо комбінезон, хто?)

Навіть якщо у вас немає все це (поки), показати, що у вас є. Запаліть в кращі речі і гудок власний ріг. Ви робите світ послугу, якщо ви не дозволяєте нам всі знаємо, що ви і ваш бізнес може запропонувати.

2004-2008 Олександрії коричневого International Inc.