7 характеристик бізнес-моделі ідеально підходять для франчайзингу

Коли швидке зростання бізнесу перебуває в меню, ви, можливо, розглядає франчайзинг як спосіб небо ракети інфраструктурного розвитку і доходів прискорення. Для багатьох це хороший вибір, однак для інших це просто мобільного, АОТ буде працювати. У цій статті ми розглянемо риси, які роблять вашу бізнес-модель для франчайзингу, і, отже, дозволяють поставити більше думки в це, AOS підходить для вашого бізнесу.

місцеве присутність

Один з найпопулярніших причин, що підприємства франшиза свої активи буде рости присутність на інших ринках. Мережі швидкого харчування є одними з найпопулярніших франшизи залежить від бізнесу, оскільки вони вимагають місцеві присутності на всій території країни.

Ви, можливо, побажають розглянути франчайзинг, якщо вам потрібен відділ продажів на місцевому рівні, електронної вітрини на місцевому рівні, або навіть якщо ви потребуєте у наданні послуг відбуваються на місцевому рівні.

Сильний бренд

Один з найсильніших причин, чому люди вважають за краще купувати франшизу бренду. Коли ви купуєте франшизу від популярних брендів, ви можете відкрити магазин і чекати, щоб люди знали, що ви стоїте на відразу. Це привілей, що більшість підприємств готовий був померти за.

Бренд залежність

Він, ніколи не AOS правило, хороша ідея, щоб почати франчайзингу товару бізнесі. Незважаючи на те, AOS можливо, що бізнес працює з низьким коефіцієнтом, то, AOS важливо, що вона має засіб диференціації себе. Якщо це не так, то ви повинні зробити крок назад і розглянемо, яке значення ви пропонуєте франчайзі.

масштабованої

Деякі бізнес-масштабні моделі краще, ніж інші. Наприклад, деякі люди дуже творчі, і вони будуть часто використовувати свої творчі таланти, щоб почати бізнес. Проте, якщо вони не можуть знайти безліч інших творчих людей, як і вони, вважають, що це важко, щоб їх бізнесу зростати, за винятком декількох співробітників.

Це, AOS, чому ви повинні забезпечити ваш бізнес побудований таким чином, що означає, що вона добре масштабується. Це часто означає, що системи та процеси в місці, яке дозволяє автоматизувати процеси, і що система знаходиться в місці, яке дозволяє для кожного, щоб бути замінені без його шкідливим для успіху бізнесу.

низька рентабельність

Часто франшизи бізнес буде низькою маржі, високих обсягів бізнесу. Франчайзинг являє собою ідеально підходять для цієї моделі, оскільки власника франшизи потрібно тільки, щоб заробити собі хорошу зарплату, і обслуговувати свої капіталовкладення. Бізнес потім може рости в, майже, безризиковий спосіб.

економії від масштабу

Якщо ваш бізнес, швидше за все, збільшений запас зі шкалою, то це часто може означати вашу бізнес-модель ідеально підходить для франчайзингу. Деякі галузі промисловості, як і бізнес-послуги, наприклад, часто повідомляють знизилася поля на певних етапах їх росту циклу. Розглянемо, що ваші поля буде виглядати, як ви ростете.

корисливі управління

Кожен з ваших власників франшизи буде мати шкіру в грі. Для деяких підприємств це буде важливіше, ніж для інших. Якщо це важливо для вашого бізнесу, то, можливо, що, AOS знак того, що франчайзинг є правильним для вас.