___how багато грошей мені потрібно, щоб почати новий бізнес

Це Байдуже, АОТ завжди вимагає величезної кількості грошей, щоб почати новий бізнес. Справді, 25 відсотків власників бізнесу не потребують доларах, щоб почати і трохи більше 32 відсотків нових власників бізнесу необхідно менше, ніж $ 5000, щоб розпочати або придбати їх бізнес.

Підприємства, такі як домашнє господарство, садівництво, інтернет роздрібного продажу, консалтингові послуги, дитячий сад, майстер на всі руки, або аналогічних галузях сфери послуг може зажадати мало або немає грошей на запуск ще є потенціал для зростання в дуже процвітаючою компанії. Наприклад, Моллі Мейд Прибирання служба є багатомільйонна компанія з розширенням послуг по всій країні. Моллі Мейд була розпочато очищення тільки одного будинку.

Новий бізнесу є те, як павук. Він має серцевину (тіла); основною відправною точки, то він росте ніг. Ноги розширень ядра. Кожна опора являє собою ще один важливий частини тіла. Наприклад, садівництво запуску служби, просто скошування трави. Ноги можуть рости включити внесення добрив, падіння дерев, озеленення або декоративний цегла. У міру появи нових ростуть ноги, так що робить бізнес. Починаючи тільки основною є недорогим способом запуску бізнесу й перевірити свій потенціал.

Беручи кредити для початку бізнесу є ризикованим. Банку або SBA (Small Business Association) кредити зазвичай вимагають забезпечення, яке іноді означає заставного вашого будинку. Якщо бізнес не вдасться, ваш будинок вже немає.

Споживчий кредит може викликати питання контролю і стресу між кредитором і одержувачем. Коли людина вкладає свої кровно зароблені гроші в, Äúyour, бізнес-AU, вони таким чином держава авансом чи ні, у результаті вони захочуть мати право голосу, так і в роботі бізнесу. У той час як фінансове партнерство може бути одним з методів скорочення особистих розпочати власний бізнес рахунок, партнерства рідко виходить.

Кредитні картки є безумовно гірший і самий ризикований спосіб фінансування вашого бізнесу запуску і / або операції. Кредитні карти, як правило, найбільший інтерес накопиченні будь-який вид кредиту і взяти довгий окупатися. Якщо бізнес не вдається, заборгованість по кредитній карті може залишатися протягом багатьох років наступні роки.

Сума, яку ви, Äôll потрібні для фінансування вашого бізнесу запуску, безумовно, залежить від типу бізнесу ви, Aore зацікавлені у відкритті. Після того як ви, Äôve визначилася з бізнес-Ви хотіли б почати, виписати вашого бізнес-плану та дослідження галузі щоб побачити, якщо 1) існує потреба в цьому виді бізнесу, 2) ви не будете повені ринку, 3) Є потенційні прибутки. Потім визначте, якщо у вас достатньо вільних грошових коштів для фінансування вашого запуску і експлуатації. Так як більшість нових підприємств приймають по 1-2 років, щоб показати якийсь прибуток, Дону, АОТ забудьте включити особисті витрати в той час як ваш новий бізнес працює.

Підприємства отвір без величезного боргу показати набагато більше шансів на успіх. Якщо у вас є бізнес-ідея, ви повинні тримати його в пропорції до суми грошей, яку ви повинні переслідувати. Замість того щоб будувати $ 400 000 франшиза магазину, вам доведеться дивитися на купівлю $ 15000 кави кошик, що ви можете їздити до місцевих подій. Там, AOS завжди є спосіб, щоб виробити свій ідея не виходячи за межі засобів.