bizhandel кінця в кінцевий продукт каталогізації і B2B пошукової для B2B користувачів, використовуючи ССКТУ, ECLAS

BizIntegra запущений BizHandel.com на 27 вересня 2009: інноваційна платформа для B2B користувачів. Каталогізація двигуна високого класу будує каталоги продукції з використанням глобальних класифікацій продукту (ССКТУ / EClass / GPC) при збереженні продуктивності та ефективності.

З еволюцією Інтернету, його простота, зручність і надійність є ключовими факторами поворотом користувачам купувати і продавати через Інтернет. Але більшість B2B користувачам вибирати і купувати товари форуму сьогодні через відсутність спеціальної онлайнової презентації продуктів, онлайн-каталоги продукції та надійність. Розміщення і підтримку високої якості онлайн-каталогах є досить складним завданням, багато часу і високої кваліфікованої роботи. Щоб привести світі B2B; підприємці з ІІТ-Бомбей, придумали інноваційний B2B платформа електронної комерції для B2B користувачів.

BizHandel.com є безкоштовною B2B пошукової системи і каталогізації продукції двигуна. Це дає вам безліч функцій, таких як автоматизована докладні каталоги продукції, технічні описи, технічні характеристики, розширений пошук, спілкування та співробітництво, які дозволяють швидке виявлення продуктів, пліч-о-пліч порівняння, RFI / Запит / Інтернет зв’язку, присутність в Інтернеті та спілкування, дозволяє B2B угод на частку від вартості і часу, через географічні та мовні бар’єри. BizHandel надає безкоштовну каталогізації продукції, товарів, спеціальностями; компанію безкоштовно лістингу; безкоштовно ділового співробітництва.

Bizhandel.com є B2B цех виготовлення друкованих форм, забезпечує B2B ринок для товарів покупцями / продавцями. Це набагато більше, ніж бізнес-довідника або жовтих сторінок. Ми просунулися алгоритми класифікації для класифікації продукції / товарів відповідно до кількома стандартами, включаючи ССКТУ, ECL @ сс, GPC, Ісламський рух Східного Туркестану GS1, GS1, EOTD, ОСКООН, НАПКБ і звичаїв. Наш каталог будівельник інструмент забезпечує стандартні шаблони з атрибутами для каталогізації даних про продукцію, яка може бути легко налаштований або продовжений або ми можемо використовувати ваші шаблони в каталог продуктів і при цьому гарантуючи класифікації згідно зі стандартами.

Наші повнофункціональний вдосконалений пошук відповідності продукції або послуги в частки секунди. Куратор продуктивності на основі послуг з доданою вартістю кілька можливостей для бізнесу. Лістинг та каталогізації є безкоштовним для всіх категорій продавців (без будь-яких прихованих рядків)

Перегляд BizHandel підтримує 20 000 товарів, 250 000 товарів з 500000 виробників. Bizhandel є найбільшим каталог компаній, які включають в себе виробників, постачальників / Stockiest, дистриб’юторів, постачальників, експортерів, імпортерів, покупців і продавців. Каталог також включає в себе виробників, будівельників, і будівельники.

Користувач може зробити сервіс каталогів; каталог приладдя, речі, рухоме майно, обтяження, обладнання, меблі, меблі, військове майно, рухоме майно, особисті речі, майно, речі, речі і атрибути

BizHandel.com … каталогізації в світі!
http://www.bizhandel.com