CAF робить розташування меблів продуктивної

При виборі меблів кафе важливо докласти всіх можливих зусиль, щоб вибрати меблі, яка використовує вільний простір, щоб максимізувати прибуток. Це особливо важко отримати бажану структуру і меблів правом, якщо це в перший раз проводить проект кафе, отримавши цей крок правильним є життєво важливим для успіху вашого бізнесу. Всі вибори, зроблені стосовно планування та меблів вмісту слід проводити з бюджетними чинниками на увазі, це нікуди не годиться витрачаючи грошей на макеті, коли ви збираєтеся продавати бутерброди з беконом дуже дешево, ви ніколи не будете отримувати прибуток.

При пошуку ідеального приміщення для кафе важливо мати в наявності місця і номери місць верхній частині списку пріоритетів поряд з місця. Переконайтеся, що ви знаєте про макеті простору і потенційних пасток, що просторі, наприклад, стаціонарні споруди і дверей. Переконайтеся, що ви надати простір для всіх ваших меблі кафе зажадає, крісла, стільці, кабіни і, можливо, лічильник, не просто порахувати, скільки столів ви можете стиснути в якій Ви не будете просто в кінцевому підсумку покупка занадто багато столів і жодна з інших меблів що ваше кафе потребує.
Як тільки обсяг простору встановлюється скласти план поверху, щоб масштабувати, зробити кілька копій і взяти один з вами, коли дивлячись на меблів. План повинен бути детально і включають в себе всі важливі виміри, наприклад, проходи, дверні отвори, туалети, аварійні виходи і будь-яких інших відповідних вимірювань. Цей план може зайняти трохи зусиль з вашого боку, але дозволить запобігти нещасним помилки, а також дозволить вам уявити собі кінцевий результат макета більш чітко.

Отримати ваші вимірювання праві, це здається очевидним, але навіть професіонали помиляються, так перевірте і перевірте ще раз. Це інвестиції, щоб отримати право цифрах інакше ви можете втратити на вигідних місць для вашого бізнесу. Ви повинні отримати співвідношення місць, космічне право, якщо ваші клієнти відчувають себе тісно і незручно вони не повернуться. Відвідайте численні конкуренти і відзначити ваші симпатії і антипатії звертаючи особливу увагу на стиль меблів вони вибрали і обсяг простору клієнт має.

Покладіть думки і зусилля у використанні все доступне простір, безліч кафе з усіх сил намагаються використовувати кути Ну, іноді можна використовувати велику таблицю з обернути навколо сидіння використовувати інакше даремно кутку. При виборі кафе меблі, пам’ятаєте, що різні типи мають різні профілі і займають різну кількість простору. Порівняйте вибір стилю і думати про інших факторів, таких як, якщо ви місткістю великі групи вам знадобиться для об’єднання таблиць разом? Стиль меблів ви обираєте, повинна вписуватися в атмосферу ви намагаєтеся створити і рівень комфорту повинен відповідати часу ви очікуєте ваших клієнтів, щоб залишитися.

Також подумайте про фактичну функції вашого таблицях, які ви хочете передати меню і приправи на кожному столі, ви хотіли б деякі форми прикраси? Не забудьте залишити місце для того, що вам потрібно для подання на вас таблиць, а також кімнати для клієнтів, щоб поїсти. Секрет успіху, щоб отримати баланс стилю і комфорту пам’ятаючи, що чим більше клієнтів, що може бути поданий відразу тим вище потенційна прибутковість кафе буде.