Cisco Systems навчання етиці кращі практики

В кінці 2008 року, Cisco Systems показали їх унікальний підхід до етики навчання для своїх співробітників. Багато компаній шукають способи, щоб зробити навчання приємним для співробітників. Cisco Systems змогла довести, що компанія може ефективно включити гумору у програмі підготовки з питань етики та ще отримати повідомлення. У статті “Cisco Передає етики” проводового “робочої сили”, Ендрю Сінгер, етика керівник програми Джеремі Вілсон заявив, що “занадто часто підготовки офіцерів придушуються думки, що” юридичні не хотів би цього. “Дотримання теми, пов’язані з за своєю суттю сухий, і компанії не повинні ухилятися від пошуку нових способів підключення з вашим кодом і ваших співробітників. ”

Підключення за допомогою “Connected” Букет
Одним з ключових факторів, що дозволяють Cisco для проведення такого творчого підходу до їх навчання етиці всіх своїх співробітників роботі на комп’ютерах і підключені до Інтернету. “Cisco Передає етики” проводового “робочої сили”, статті Ендрю Співачка також фігурує коментарі Крістін стиль, менеджер етики маркетингу в Cisco, який згадав «етика офісу Cisco, має в будь-який час від двох до п’яти осіб, які працюють в IT- ще він повинен отримати повідомлення із понад 50 000 співробітників. Ми використовуємо технології, щоб зробити це, в тому числі комунікаційних інструментів, таких як блоги і дискусійні форуми тому ми не відповідаючи на те ж питання 50 разів. ”

Навіть якщо вся організація не пов’язана з комп’ютерами та Інтернетом, що можуть бути певні групи всередині організації, які є. Для того щоб стати більш ефективними, ці типи інструментів можуть бути реалізовані в свої навчальні програми.

Cisco, «етика ідола”
Інший спосіб з’єднатися з співробітниками є залучення їх чимось, що вони знайомі. У Cisco, вони створили анімовані кліпи як частина серії під назвою “Етика Idol”, пародія на телешоу “Американський ідол”, для того, щоб запалити співробітників інтерес у навчальному процесі. Джеремі Вілсон пояснив передумови “Етика Idol” в цій статті:

“Рекомендовані на інтранет компанії Cisco, він представив серію анімаційних сценаріїв етики, які оцінюються суддями. Мультяшні персонажі співають про різні етики ситуацій-торгова практика, питання закупівель, та інші загальні дилеми. Працівники також голосувати, що робить їх судження закликає кожного етичного ситуації. ‘конкурси’ також знаходиться під управлінням DVD в живому врегулюванні. Cisco менеджери використовують “Ідол” довідників, які пояснюють, як запустити конкурс. Етика Idol сприяло підвищенню рівня інформованості співробітників Cisco про те, що кожна етична дилема не завжди зрізають і сушать , і якщо вони повинні маєте будь-які питання, щоб звернутися до Кодексу Cisco ділової поведінки для керівництва. ”

В іншій статті Джим Даффі на NetworkWorld щодо інновації Cisco, навчання етиці програми, Джеремі Вілсон цитує кажучи “Ми навіть кілька співробітників добровільно співати або виступати в майбутньому Idol етики модулів. Вперше в історії Cisco, співробітники раді за Наступний раунд підготовки з питань етики “.

Ми обговорили важливість етики та відповідності навчання в нашій статті «Як збільшити ваш ROI навчання Відповідність”. Наприклад, у зв’язку Cisco Системи приємно з статті, тому що це показує, що навчання може бути щось співробітники з нетерпінням чекати. Під час навчання ви просите співробітників за їх увагу та час далеко від своїх робочих завдань, зробити більшу частину часу, і являє зміст у вигляді чогось ваші співробітники можуть знайти спільну мову. Cisco Systems зробила велику роботу, натиснувши на своїх співробітників, щоб отримати сильну віддачу від інвестицій в свої навчальні програми.