copreneurs – пари в бізнесі – попереджувальні знаки небезпеки ahead_

Для пар, у бізнесі (copreneurs) вже складній місцевості управління компанією може бути ускладнена їх особистого життя бути нерозривно пов’язаний з життям компанії.

Відкрите і чесне спілкування має вирішальне значення, щоб зробити його працювати, і це, швидше за все, вони повинні будуть поліпшити свої способи ставлення один до одного.

Один дуже типовий сценарій, який відбувається з copreneurs це коли один з партнерів втрачає свою пристрасть до бізнесу і боїться сказати про це. У звичайних умовах, якби це була будь-яка інша робота, яку вони могли б просто піти, але це набагато більш складним, коли ви вважаєте, що ваш шлюб, сім’я та засоби до існування перебувають під загрозою.

Ділові партнери завжди повинні обговорити і узгодити очікування і можливі стратегії виходу правом на початку підприємства, але вони дуже часто не тому, що вони настільки занурені в всі хвилювання створення свого нового підприємства. Вони настільки сповнені мрій і амбіцій, що вони не зупиняються, щоб розглянути те, що станеться, якщо ці мрії та амбіції змінити … і вони роблять!

Пари, які працюють разом, компанія особливо сприйнятливі до цього, можливо, через “Forever After” аспект їх відносин. Тим не менш, неминуче будуть мати місце випадки, коли складні ситуації та потенційні конфлікти виникають – так що варто говорити про те, як ви будете обробляти їх перш, ніж вони відбудуться.

Ось деякі типові червоні прапори, які означають, справи йдуть не дуже добре в партнерстві copreneur:

* Ви не щасливі на роботі.
* Ви втратили із виду свою оригінальну мети і не знаю, чому ви перебуваєте в бізнесі
* Ви опинитеся уникаючи певних розмов і конфронтації вони можуть спровокувати
* Ви починаєте тримати свої справжні почуття до себе
* У вас є почуття образи і невдоволення
* Ви часто відчуваєте себе сердитим або мають емоційні сплески
* Ви наполегливо працюєте, щоб догодити своєму партнеру, за рахунок власних потреб
* Ви уникнути прийняття рішень, або приймати рішення без консультацій з партнерами
* Ви зробили вашу увагу від власних самодопомоги
* Ваша сексуальне життя знизився або не існує
* Вам не здається, що ваш партнер слухає вас
* Ваш аргументи обертаються навколо образи і винен
* Один з партнерів відчуває, як вони несуть навантаження на бізнес
* Ви відкладаєте

Пари в бізнесі, звичайно, особа додаткові труднощі, однак, успішних copreneurs швидкі, щоб помітити будь-який з червоних прапорів, перерахованих вище і вирішувати їх, перш ніж вони завдадуть шкоди їх відносин (особистих та / або професійних).