Efusjon огляду. Efusjon є мережевою компанією для вас

Efusjon Енергетичний клуб був створений в 2008 році і має штаб-квартиру в місті Бенд, штат Орегон. Загальна мета Efusjon є подання здорових енергетичних напоїв у світі. Компанія створила шум на початку 2009 року з запуском соціальної підтримку засобів масової на Facebook. Проте, чи є хороший план за фасадом чи це тільки курите? Ця енергія Efusjon Клуб огляд дасть вам всю інформацію про можливість Efusjon так що ви можете дізнатися, якщо це бізнес можливість для вас.

1. Efusjon МЛМ компанії

Зі свого сайту, ми можемо помітити, що Роберт Towles (Со-засновник, президент і головний виконавчий директор) і Efusjon енергетичного клубу корпоративної організації, Кейт Діллон, RS Едвардс, Кеті Humpherys та Аарон Каллахан, об’єднувати більш ніж 75-річним досвідом. У жовтні 2009 року ми виявили, що Efusjon включені 3000 осіб у 2008 році і в даний час досягла близько 56.000 членів.

2. Efusjon енергетичного клубу продукти

Efusjon напоїв Енергетичного клубу, як стверджується, перший здорові напої енергії вдарити ринку. 4 напоїв в даний час пропонуються: Breeze, Світанок, Сировина та край. Чотири напою направлені на величезний ринок Керовані в імена, як і Redbull монстр напій. Всі продукти використовують антиоксидантні властивості ягід асаї, або мангостін, багаті ксантонів і речовини рослинного походження, такі як кверцетин доступні в яблуках. Тим не менш, три з чотирьох напої містять помітну кількість кофеїну.

3. Efusjon енергетичного клубу компенсаційний план

У Efusjon, вони «вірять у здорове тіло і здоровий дохід”, щоб вони будувати свій бізнес на тому, що вони називають “співтовариства перекриття” компенсації план, який, як стверджують, допомогти дистриб’юторам платять не тільки вашої організації, а й людьми, які знаходяться на стороні в матриці. Занадто важко зрозуміти в декількох реченнях. План дозволяє дистриб’юторам робити гроші, використовуючи 6 різних функцій: 4,5% Обсяг продажів бонус, який йде вниз 15 рівнів і до 50% від обсягу, роздрібні продажі, тренер бонус, бонус на перший спонсором порядку, спільнотою перекриваються особливість і 3 % преміального фонду для керівників Efusjon Енергетичного клубу. Щоб насолодитися компенсаційний план, ви повинні зареєструватися в якості клубу Efusjon енергії Асоційований за 30 доларів і помістити першого порядку $ 120 (чотири 12-Pack будь-якого з продуктів).

4. Efusjon наставника

Єдиний спосіб, щоб ваші Efusjon Енергетичного клубу бізнес-можливості зльоту швидко це працювати з вашим прямим дистриб’ютором Efusjon спонсора. Якщо ви не берете участь у бізнесі все ж таки, переконайтеся, що ви запитаєте деякі дуже важливі питання для вашого майбутнього спонсора. Запитайте, наприклад, те, що ви повинні зробити, щоб продати свій бізнес Efusjon і продуктів. Це дуже важливо, тому що є ще так багато мережевих маркетологів, які там намагаються підштовхнути свого бізнесу в особі своїх колег і друзів, і вони очікують, що “гра чисел” зроблять його успішним. За допомогою цих методів буде робити це дуже важко виявити 3 осіб потрібно, щоб стати Efusjon і виконавчої влади.

Це “звичайна” або “старомодним” методи маркетингу MLM можливостей ще дуже багато справжніх і це є причиною MLM має таку погану репутацію. Це завжди створює напруженість між вами і вашим веде, повільне зростання бізнесу і не залишковим доходу.