Google Adsense ігнорування американцями з інвалідністю діє ваш бізнес розшарування

Практично кожне підприємство не виконало деякі вимоги або інші. Що це означає, що будь-який інвалід може подати позов проти майже будь-якого бізнесу. Найбільш очевидне і, як правило ініціює подія, є відсутність рампи або відсутність паркування відзначені і відкладіть в сторону для осіб з обмеженими можливостями. Такого роду позови, як правило, ініційованих інваліда в бізнес судиться.

Деякі інваліди подали більше ста випадків. Деякі інваліди роблять дуже хорошого життя водіння навколо і знайти місця, щоб подати до суду. Це стало такою проблемою, що навіть адвокати позивача відчувати себе некомфортно з ADA. Занадто деякій мірі
ADA була прирівняна до вимагання малого бізнесу операторів.

ADA охоплює не тільки власник майна, а й орендаря і оператора бізнесу та всіх, хто має інтерес у власності. Бізнес не може уникнути відповідальності, за не затверджуючи, немає власності.

У Каліфорнії закон Унру та інвалідів Закон передбачає збитку в розмірі від 4000 до відключення особи, яка подала позов. Будь-яке порушення ADA є порушенням закону Унру. На додаток до $ 4000 в якості відшкодування збитку статуту також передбачає розумні судові витрати і витрати.

У Каліфорнії $ 250 на годину, як правило, розглядається як розумний тариф для оплати послуг адвокатів, але деякі адвокати стягують цілих $ 500 на годину. Підготовка позову себе самостійно часто коштує більше $ 1,000.00. Серед іншого у верхній частині оригінальної позову є судові витрати, гонорари експертів, і обслуговування виробничих витрат.

Якщо власник бізнесу вирішує боротися з ним, є гербові збори і свій гонорар адвоката платити. Коли власник бізнесу має юридичної особи, такі як ТОВ або корпорації кілька заявочні мита можуть знадобитися. Як тільки позов відповів власник повинен заплатити адвокату за погодинною ставкою в розмірі близько $ 250 на годину, а якщо позов втрачається адвоката зборів близько подвоївся, оскільки суд накаже сплати зборів за рахунок інвалідів адвокат особи, і це на додаток до $ 4,000.00 плюс витрати, пов’язані з позовом.

Іноді немає позову не подав і не Попит Лист за грошову компенсацію та ремонт на підприємство відправляється для бізнесу. Найчастіше, адвокат інваліда не вимагатиме доказів того, що створення виконали модифікацій. Якщо бізнес не виконує, ще один позов може бути результатом іншого інваліда точно такий же порушення. Так, адвокатів, що представляють інваліди не хочуть ніяких можливостей створення стають доступними, вони не мають жодних стимулів, щоб забезпечити відповідність бізнесу.

Деякі адвоката офіси мають групи інвалідів, які регулярно зустрічаються з адвокатом, де вони проходять підготовку на що звертати увагу. Ці інваліди отримували інформацію про те, що потрібно ADA, а потім вони йдуть на вулицю і шукати порушення подавати позови і отримувати дохід. Деякі з цих фірм забезпечують буклети, брошури, семінари, бадьорості духу і навіть розмовляє з
навчання і мотивації людей з обмеженими можливостями в пошуку підприємств, несумісних і подачі позовів.

Більшість позовів привести до врегулювання, але навіть якщо є поселення, це не означає, інший інвалід не може пред’явити позов після врегулювання. Інший інвалід може подати до суду, навіть після того, об’єкт був зроблений доступним. Ці позови пов’язані з порушенням ADA і травми інваліда.

Що має значення при визначенні, якщо відключити людини є випадок у часи, коли людина з обмеженими можливостями відвідали. Якщо інвалід відвідав, коли підприємство не доступна, то відключити людини є претензії. Практично кожна установа може бути притягнутий до відповідальності за відмову зробити об’єкт доступним.

Одним з небагатьох винятків уникаючи відповідальності є вартість модифікацій. Якщо вартість створення об’єкта доступні занадто висока або якщо робить необхідні зміни зробить серйозний вплив на продажу або прибуток, то ніякі зміни не потрібні. Це не означає створення ніколи не буде позов, це означає тільки те створення матиме хороший захист. Питання в цьому виді оборони є те, що занадто багато, щоб внести зміни, або те, що є занадто великою втратою бізнесу.

Конгрес дав певні вказівки у визначенні того, скільки занадто багато, щоб витрачати, він заявив, що бізнес повинен чекати, щоб отримати прибуток від нового бізнесу, що надходять з інвалідами в результаті змін, внесених в комерційне підприємство.

У кінцевому рахунку, скільки занадто багато дійсно питання для судді або присяжних, але знайти вихід буде за великі гроші для бізнесу. Тому більшість підприємств змушені платити, а не судитися. Є чітко ситуаціях, коли це непробачно, щоб зробити створення доступних, таких, як нового будівництва, але і для існуючих будівель АДА
був охарактеризований як узаконеним вимаганням.

Кожен малий бізнес повинен купити недорогий контрольний список або огляд посібниках, передбачених для Міністерства юстиції, щоб гарантувати, що вони в основному дотримувалися. Малий бізнес повинен звернутися до федерального законодавчий щоб така практика до кінця. В даний час існує не opporunity, щоб вилікувати, порушення, незалежно від того, є чи ні невинних призводить до грошової компенсації для бізнесу створення порушенні ADA.