Infopreneur прибутку контрольний список 5 речей, які ви повинні зробити

Досвідчені Infopreneurs стверджують, що це легко створювати і продавати інформаційні продукти і будувати змістовні сайти, які заробляють кілька потоків доходів. У той же час, новачки часто виявляються спінінг свої диски, стають все більш розчаровані як мрія зникає і вислизає.

Це не повинно бути так важко. Ось невеликий перелік для того щоб побачити, якщо ви рухаєтеся в правильному напрямку, оскільки Infopreneur.

Судячи з того, що я бачив більшість початківців шукати свій шлях через плутанину на їх шляху до створення бізнесу в інтернеті, “звичайних” підхід: почати з дослідження ринку та пошуку необхідності.

Як тільки виявилася потреба, Infopreneur намагається створити рішення, побудувати процес продажів, потенційних клієнтів для продукту або послуги і конвертувати їх в достатній кількості в покупців або клієнтів. Тоді, «стратегій» близнюка зростання отримати більше клієнтів і продавати їх більше матеріалу вмирає, зростання бізнесу захмарні.

До речі, це також шлях я почав років тому. Ви, напевно, чули, читали або бачили багато людей виступають таким підходом. І вони не помилилися. Тільки вони йдуть з критичних компонентів. Вони, ймовірно, раціоналізації, що занадто багато “незгідний інформація” подається на початку відлякає занадто багато хочуть закуски від коли-небудь беруть участь у боротьбі.

Але особисто я думаю, що це помилка. Чому фарба будівництва infopreneuring бізнес в інтернеті, як проста річ навіть дитина може зробити легко – коли реальність відрізняється? Хоча це і не ракетобудування, створення домашнього бізнесу в Інтернеті є певною, структурованої, іноді важкий процес.

Це, безумовно, це не імпульсивний, зопалу річ зачати, планувати, будувати і розвивати бізнес (навіть в інтернеті) до успіху! Бізнес-консультант і стратега Джей Абрахам вчить щось просте – все ж сильно ефективним. Він запитує:

“Навіщо бігти вашу діяльність в Інтернеті в якості хобі, коли, з трохи планування, спрямованих зусиль і реалізації стратегічних, ви можете запустити його як реальний бізнес – і заробити багато разів більше від нього, а працювати менше і мають
більше задоволення? ”

Отже, задайте собі наступні п’ять важливих питань знову і знову …

Ви вибору правильної моделі?

Я не хочу бути схожим MBA, але найкраще, щоб формально оцінити ваші сильні та слабкі сторони – і визначити вашу придатність до певного підходу.

Чи вірите ви досягнете успіху?

Успіх в першу чергу мислення. Після того як ви вважаєте, що можете добитися успіху, ви, безумовно, буде. І це легше повірити, коли ваш бізнес побудований навколо ваших сильних сторін, – а не коли ви вирушили в незвідані води, відчуваючи свій шлях через, не знаючи точно, що ви робите.

ви вибрали гарячий ринок?

Пошук ніші має важливе значення. Висновок один, який вирівнюється по ваші сильні сторони має вирішальне значення. Визначення необхідності ринку має важливе значення. Висновок один, ви можете вирішити, грунтуючись на ваших власних (або ваша команда) сильних сторін є життєво важливим.

у вас є чітка мета або мета?

Завжди починайте з кінця на увазі. Якщо у вас немає своєї мети чітко визначені, ваш процес не допоможе вам багато. Варто витратити час, зусилля, навіть гроші, щоб визначити ці драйвери, необхідні для вашого довгострокового успіху в бізнесі – перш ніж навіть почати робити що-небудь ще, як дослідження нішу або огляди ринку.

Зрештою, як один мудрий чоловік сказав: “Якщо ви не знаєте, куди ви йдете, як ви знаєте, коли ви туди дістатися?”

Ви приймаєте цілеспрямований, пролонговану дію?

Незважаючи на блискучі плани не коштуватиме нічого, якщо вони не спираються на стійкий, планованих послідовної дії. Намітити план, а потім пройти кроки один за іншим, збиваючи кожного блоку і рухається в напрямку вашої мети.

Якщо ви визначили, чітко і в явному докладно, чому ви отримуєте в побудови бізнесу в Інтернеті Infopreneur і що ви очікуєте з ним робити, як тільки ви і працює, а потім піти про окремих кроків з акцентом, пристрасть і відданість інші не зможуть легко підібрати, ви виявите, що infopreneuring легко кращих інтернет-маркетингу моделі.

Це є складним завданням. Це втомлює. Це весело.

Так що не дозволяйте думки про те, що забороняє, страшні і величезні завдання здається відлякати вас. Розбити його на менші, маленькі шматочки так що ви можете вибрати, крім бізнес-будівельних елементів, вирішувати їх по одному за раз, весь час знаючи, що те, що ви працюєте на, в кінцевому рахунку поєднуються один з одним легко в єдине ціле, яке тягне все разом.