International Business Company, анонімні банківського рахунку та банківського рахунку на Кіпрі, як це зробити.

Ви чули, що це можливо для деяких людей, щоб стати анонімним банківським рахунком, але звідки вони отримують це і як це можливо, щоб перейти на цю послугу?

Це питання, яке ми збираємося відповісти, тому що ви хочете знати, що навіть якщо у вас є анонімним банківським рахунком, то це в той же час увагу міжнародного банку, який може бути використаний просто як ви знаєте з місцевих чи існуючий банківський рахунок, ви буде мати Інтернет-банкінг і навіть число IBAN рахунки для отримання і переказу грошей / засобів по всьому світу.

1. Як ви стали анонімним банківським рахунком
Це трохи важко, але цілком можливо, що вам потрібно, це знайти включення послуги, які спеціалізується на Реєстрація офшорних компаній. Компанії, які включені офшорних матимуть привілей мати номінальних акціонерів і директорів, які роблять неможливим відстежити реальних власників / бенефіціара.

Вам потрібно буде зареєструвати компанію для миттєвого Кіпр важливо, що він зареєстрований як International Business Company / IBC компанії з офшорними компаніями, які включені в якості компанії IBC доведеться платити 0% податку.

2. Офшорні компанії можуть відкривати анонімні банківські рахунки
Зараз той час як Ви знайшли надійного включення послуг і отримала міжнародний бізнес компанії ви можете піти і відкрити простий банківський рахунок у Кіпрі, які дозволяють відкрити рахунок від імені IBC, яка знову дасть вам анонімним банківським рахунком в банку Кіпр.

3. Чому Міжнародна комерційна компанія, щоб відкрити рахунок у банку на Кіпрі
Так як ви не можете мати анонімним банківським рахунком в банку на Кіпрі без компанії IBC вам потрібно зареєструвати фірму, перше, це інструмент, щоб стати анонімності ви шукаєте.

4. Підтримувати анонімним банківським рахунком та Міжнародної Бізнес Компанії
Можливо, ви захочете знати, що це без будь-яких клопотів підтримувати і вести бізнес з вашою компанією IBC на Кіпрі і для підтримки вашого анонімного банківського рахунку на Кіпрі, мати банківський рахунок на Кіпрі це тільки коштує невелику щомісячну плату, але ви не потрібно мати ніяких мінімальний депозит і ви будете мати доступ до вашого рахунку і гроші 24/7/365.

5. Включення офшорних компаній протягом декількох днів
Включення служби можете зареєструвати свою компанію міжнародного бізнесу та Вашого банківського рахунку на Кіпрі протягом декількох днів, а також запевнити, це буде зроблено, як анонімним банківським рахунком, тільки UOU матимуть доступ на ваш банківський рахунок на Кіпрі, пін-код та інструкції про те, як отримати доступ до міжнародних бізнесом компанії банківського рахунку буде посилає кур’єра до вас безпосередньо.

CCLOGIC.COM спеціалізується на включення міжнародних бізнес-компаній та відкриття банківських рахунків на Кіпрі. Також ми включаємо офшорних компаній з великим успіхом.