iphone програми, які дійсно допомогти вашому бізнесу домогтися успіху

І так ви вважатися вашої iPhone це просто ще один типовий апарат, який зроблений з єдиною метою спілкування або розваги. Звичайно, це так, але добре, що ми маємо в нашому суспільстві інноваційних людей, які не шин методи виявлення максимально те, що у нас зараз є – що призводить до відкриття програмне забезпечення, яке не тільки забезпечує індивідуальний задоволення, але більш суттєві речі, як ті, які допомогти малим підприємствам-, а також великі, процвітати.

Нижче перераховані кілька посад, які можуть виявитися корисними в розумінні істотних взаємин бізнесу і ваших iPhone.

14 Основні програми iPhone для малого бізнесу. Це повідомлення демонструє цілих 14 iPhone додатки, які підприємець може використовувати щодо його бізнесу, починаючи від додатків, які дозволяють окремим доступ до життєво важливих документів і папок з різних комп’ютерів, щоб ті, які дозволять рахунок запису перегляду і редагування. Тут ви також можете знайти список програм, які підтримує відскановані зображення – той, який полегшує організацію фінансових звітів та захисту запису. З коштує від $ 0,99 і $ 15, придбати ці програми в App Store.

50 + Безкоштовні програми iPhone, щоб зробити вас багатшими. Накопичення більше 50 додатків, це зміст дає корисні програмного забезпечення, який завдає все про гроші: банківський бізнес, новини та грошові котирування цін, міжнародних фінансів, кредиту та іпотечних інструментів, індивідуальний фінансів, Рада розрахунки та інші програми фінансів – назвіть його. І я кажу всі програми, згадані в цій статті, безкоштовно? Так що якщо ви цінуєте гроші, які я знаю, ви, погляньте на це. Цінні програми доступні в безкоштовних пакетів, теж, знаєте.

7 Handy програми iPhone для вашої роботи. Це твір пропонує сім бізнес-додатків iPhone в тому числі контролювати та організовувати відскановані квитанції або візитні картки, поштові рахунки своїм клієнтам, або відслідковувати ваш час і хід роботи вашого персоналу, тощо. Тепер ви можете взяти ваші папери працює завжди і скрізь, тільки з рукою в якості основної вимоги.

Термін тут “максимально” – ваш час, ваші гроші, ваш гаджет. Не бійтеся спробувати щось зовсім нове, особливо в світі бізнесу, де всі зміни час від часу.

Контроль вашого бізнесу не повинно бути, що всі нещасні і стресових, так налаштуватися на музику, грати в ігри, текст, або зателефонуйте приятель. Зрештою, ви робите використання вашого iPhone. Чого ще можна бажати?