MLM НЕ схема швидкого збагачення

Існує, безумовно, великі гроші, які будуть зроблені в MLM, і ви будете часто чути грязі в князі історій про людей, які примудряються пішов від нуля до мільйонером через побудови успішного бізнесу мережевого маркетингу.

Ключовим словом тут є будівництво. Багато людей мають неправильне уявлення про мережевий маркетинг – вони думають, що це спосіб швидкого збагачення. Мало того, що це не так, це робить негативний вплив на людей, які беруть участь у цій галузі, не кажучи вже про тих, хто її боїться! Насправді, володіючи заробляти гроші швидко менталітет один вірний спосіб гарантувати провал.

Краще думати про мережевому маркетингу не як спосіб швидкого збагачення, а як швидко розбагатіти схемою:

Хоча можуть бути кілька людей, які тільки нещодавно приєднався до нової компанії і вже побудували величезну кількість ліній, це виняток з правил. Ви не можете зробити швидкі гроші в мережевому маркетингу, це повільне будівництво і повільно зростаючі шлях до успіху. Ці люди, яких ви можете прочитати про щойно вступив в компанії, але вони могли б прийти з іншої можливості мережевого маркетингу і привів своїх нижчестоящих з ними (відомі як MLM стрибків).

При цьому, ви все одно можете заробляти гроші швидше, в порівнянні з тими, хто працює з дев’яти до п’яти в глухий кут роботу. Хотіли б ви бути лідером 1000 ліній в мережевому маркетингу, ніж генеральний директор організації, керуючої 1000 співробітників? Хоча це не швидко розбагатіти можливість, можливість зростання бізнесу мережевого маркетингу є експоненціальним в порівнянні з іншими бізнес-моделей. Повільне зростання і прибутку на початку замінюються величезний, швидке зростання як тільки ви збираєтеся!

У традиційній моделі, якщо ви навчите співробітників і навчити їх всьому, що знаєш, вони можуть залишити свою компанію і стати конкурентом! Ви будете дивуватися, чому ви стурбовані! Вони можуть навіть прийняти ваші клієнти з ними. Розширення прав і можливостей інших бути настільки успішними, як ви не завжди працює в нещадний світ традиційного бізнесу.

Більшість босів тільки платити своїм співробітникам майже стільки, скільки вони повинні. Чому вони повинні платити більше? А більшість співробітників робити майже стільки роботи, скільки їм потрібно, щоб не бути звільнений. Трудова етика не піти набагато далі, ніж це. Це програшна бізнес-модель, яка не йде на користь, хто займається.

В мережевому маркетингу, ті, ви тренуєте не під вас, або ще гірше, ніж ви, і немає ніякої мотивації для них, щоб піти і створити в конкурсі з вами. У самому справі, ви повинні зробити все можливе, щоб допомогти їм у досягненні таким же успіхом, як це можливо. Ви навіть можете зробити це за рахунок особистого комісій іноді, якщо це означає, що це нижчестоящих стане шлях до фінансового успіху в майбутньому.

Коли ви допомагаєте вашій лінії, щоб домогтися успіху, ви стали ще більш успішними! Тобто краса мережевого маркетингу, і чому це безпрограшна ситуація, а не програшною. Коли ваша лінія хочемо рухатися далі і навчати інших, вони в кінцевому рахунку робить це для вас.

Таким чином, хоча мережевий маркетинг не маршрут, щоб швидко розбагатіти, коли у вас є достатньо лініях наполегливо трудиться, щоб побудувати свій власний бізнес, це, звичайно, шлях, щоб стати багатшими швидше.