MLM система – perig 7-ступінчастою зворотного проектування success_ бізнесу млм повинні read_

Я провів багато часу в Інтернеті, і я бачу багато повідомлень в блозі і статтями стверджуючи, найкраща система MLM і невідомим секретів MLM. Це дуже зручно, але зазвичай це переспіви дуже класичний “твій поганий, шахта, тим краще”. Дійсно, на основі чого? Дуже часто насправді не дає ніякої реальної точки, як, чому система краще, ніж інша, і можливо це дурні деякі люди в першу чергу, але це не приносить фактичну повну картину того, що дійсно має значення для досягнення успіху в МЛМ.

Якщо ви читали мій блог, ви, напевно, знаєте, що у мене є наукове обгрунтування, і мені подобається все, що засноване на системі і все, що може бути пояснено крок за кроком. У цій статті я спробую реконструювати, що потрібно, щоб досягти успіху в МЛМ, або принаймні робити які-небудь гроші в МЛМ бізнесі. Якщо ви не знайомі з цим терміном, зворотного інжинірингу складається з взяття готової продукції і, починаючи з цього готовому стані, поставивши його на шматки і аналізу всіх різних частин і кроки, які він приймає, щоб дістатися до кінцевого продукту, рух назад.

Отже, як я можу це зробити для успіху МЛМ? Давайте копати в неї і ми побачимо, що ми отримуємо. Мета полягає в досягненні успіху в МЛМ. Так що ж ми повинні робити?

7. Те, що досягнення успіху в МЛМ?

Деякі люди думають про це занадто швидко б сказав, що він “робити гроші”. Ця відповідь є занадто обмеженим. Будучи (у фінансовому плані) успішним в MLM означало б стати фінансово незалежним шляхом створення залишкового доходу, який буде покривати 100% своїх витрат життя. Так це і є кінцевий результат ми хочемо. Тепер, як же створити залишковий дохід? Що таке крок до цього?

6. створення залишкового доходу?

Ми могли б сказати, що ми створити залишковий дохід, коли ми будуємо великий організації MLM. Це вірно, але це не досить докладна. Кращий опис було б сказати, що ми створюємо залишковим доходу, коли ми знаходимо сильні, мотивовані ділових партнерів і ми вчимо їх робити те ж саме. Тільки тоді, коли у нас є дублювання ми можемо бути впевнені, що ми будемо створювати справжню залишковий дохід, не засновані на наших поточних дій, але на діях нашої команди користувача.

5. Так як же нам створити дублювання?

Саме тут багато маркетологів мережі не в змозі робити це правильно. Щоб створити дублювання необхідно використовувати MLM система, яка не залежить від вашої основної можливості для бізнесу. Ви повинні бути системи, яка буде бренд ви замість брендингу вашої МЛМ компанії або продукції. Це з багатьох причин, одна з яких, що є дуже багато можливостей для бізнесу, там, що люди в наш час хочуть приєднатися люди, які можуть допомогти їм досягти успіху в МЛМ, а не приєднатися до “супер можливості для бізнесу”.

4. Де б ми знайти MLM ділових партнерів?

Щоб спонсорувати людей, нам потрібно знайти людей, щоб подивитися на те, що ми робимо особисто. Tthose б перспективи MLM або МЛМ веде. Це означає, що люди були б зацікавлені в тому, що ми повинні запропонувати їм. Може бути, вони не увінчалися успіхом в їх бізнесі, і вони хочуть змінити компанію. Може бути, вони не мають компанії поки немає, і вони хочуть знайти. Чому не наш, у нас є хороша компанія, і ми можемо показати їм, як дублювати те, що ми робимо.

3. Де MLM Веде взялося?

Веде, частина відвідувачів на ваш сайт, блог або MLM система генерації лідів. Таким чином, щоб генерувати багато проводів, вам доведеться генерувати багато трафіку на своїх сторінках, у вашу систему. Якщо дизайн вашого свинцю захоплення сторінок належним чином, ви можете побачити 20% коефіцієнт конверсії. Якщо ви не є експертом, ви можете побачити 3% конверсії. Чим вище конверсія, тим краще, звичайно, тому переконайтеся, що ви використовуєте сторінки, які професійно зроблено або навчання багато з них і “копія”, що ви бачите. Ей, як ви генерувати все це рух?

2. генерувати трафік

Це критичний крок і переломний момент багато маркетологів мережі. Так багато людей почати роботу у своїй MLM бізнесу і очікуємо, що вони будуть бачити результати, нічого не роблячи. Ну що ви думаєте? Якщо ви не генерувати трафік, або сказати, що це по-іншому, ви не говорите нікому про вашому бізнесі, ніхто не буде знати про це! Так як же створити цей трафік? Саме тут багато маркетологів мережі сказали, щоб скласти список друзів і сім’ї, робити холодні дзвінки, розповсюджувати листівки в торгових центрах. Це працює, якщо ви поклали величезні зусилля в цьому. Він працював протягом тривалого часу. Особисто я вважаю за краще використовувати більш відповідає сучасним методам за допомогою Інтернету на ринок. І цей трафік може бути вигнаний з багатьох джерел, в залежності від того, що маркетингові методи ви вирішите використовувати. Особисто мені подобається маркетингу статті.

Отже, перший крок у моєму зворотному інженерного дослідження типового бізнесу МЛМ …

1. навчання, як зробити маркетинг

Вивчення різних методів маркетингу можна використовувати для створення трафіку є першим і найважливішим кроком для всіх. Це № 1, що ви повинні знати, щоб навіть бути в змозі почати у вашому MLM бізнесі. Пам’ятайте, що ми йдемо назад! Якщо ви не знаєте, як зробити маркетинг, все інше не має сенсу. Якщо ви крок, сьогоденні або намагаються переконати, ви побачите величезну кількість відторгнення і ви не будете насолоджуватися будувати свій МЛМ бізнес. Якщо ви дізнаєтеся, як зробити маркетинг, ви відкриєте абсолютно нові вікна можливостей, що ви не вважаєте можливим.

висновок

Ось і ми, на перше, що ви повинні зробити, щоб почати будувати свій МЛМ бізнес. Тепер кілька слів застереження тут, існують десятки різних методів маркетингу на вибір, і якщо ви починаєте купувати все, що ви можете знайти, щоб дізнатися, як на ринку, ви в кінцевому підсумку обізнані (з порожнім гаманцем), але ви не будете є все, що ви можете застосовувати, оскільки вона не структурована.

Я знаю, що це таке, тому що протягом багатьох місяців я був зосереджений на larning все там. Ну що ви думаєте? Існує нескінченна кількість інформації, доступної, і я нікуди не збирався. Я, ймовірно, близько 20 Гб маркетингових матеріалів на моєму комп’ютері, що я прочитав і зрозумів, але не застосовуються. Не робіть тієї ж помилки.

Тепер я знайшов рішення, яке працює для мене. Це MLM система, яка включає в себе багато аспектів потоку побудови бізнесу. Дивлячись на пункти вище, система, яку я використовую № 1 включає в себе з неймовірною підготовки, № 3 з професійно розробленими свинцю захоплення сторінок, № 4 з відмінний спосіб представити свій бізнес на ваших потенційних клієнтів, № 5, тому що всі можуть використовувати ті ж системи, а також налаштовувати його для них, а потім № 6 і № 7 більше, ніж в результаті технічної частини.

Крок № 2, де ви повинні працювати! Так побудови бізнесу MLM це важка робота, але просто з усіма великими лідерами MLM роблять навчання та спонсори структури в системі MLM, це неймовірний шедевр. Я б не побудувати свій бізнес без нього!