PLR етикету

Це все дуже добре покупку деяких PLR зміст розмістити на своєму веб-сайті та переписування його швидко, але, будь ласка, переконайтеся, що це має сенс.

Є інструменти на ринку, який буде переписувати контент для вас, але кінцевий результат часто більш-менш нечитабельним. Те ж саме відноситься, коли ви йдете до одного з сайтів, таких як аутсорсинг Scriptlance. Ви бачите деякі робочі місця там, що платять $ 10 переписувати 100 статей. Можете собі уявити, протягом всього однієї хвилини, що якість цих статті буде. Абсолютний сміття і коли хтось знаходить ваш сайт і бажання читати те, що ви повинні сказати, і, сподіваюся, зробити покупки, перше, що вони зроблять, це подивитися, щоб вийти і знайти де-небудь, що вони можуть принаймні, зрозуміти.

Це просто не варто. Якщо ви переписати PLR зміст і зробити його цікавішим читати він матиме такий позитивний вплив на ваш бізнес. Ваші відвідувачі будуть, швидше за все, набагато більше зацікавлений в натисканні на яку посилання або дотримуйтесь інструкцій, які ви даєте їм.

Погана якість контенту буде мати зворотний ефект, і все заради прийняття деяких коротких шляхів в переписуванні. Це не проблема взагалі на аутсорсинг переписування але принаймні переконатися, що це зроблено належним чином, і для цього вам доведеться платити, але повірте мені, це буде варто.

Саманта Мілнер є мати, Інтернет-маркетингу і співвласник власного бізнесу Інтернет-маркетингу називається DSM Publishing. Саманта пішов повний робочий день як інтернет-маркетингу в 2005 році і любить ділитися своїми успіху і досвідом з іншими.