pythonx передової виготовлення металоконструкцій з плазмового різання

Довідкова інформація: структурні елементи стали
Конструкційна сталь – розглядати як «скелет» багатоповерхове будівництво – служить основою, на якій підлога, стіни і систем зовнішнього облицювання кріпляться. Окремих структурних елементів сталі виробляється на металургійних заводах або ливарному виробництві, відповідає хімічному складу і геометричні / Габаритні розміри, встановлені регулюючими органами та промисловими асоціаціями.
Найбільш загальні структурні елементи стали пучків (також відомий як двотаврових балок, двотаврових балок або балок), канали, HSS (для порожніх структурні форми), кути, колони і пластини. Ці елементи обрізають до необхідної довжини і об’єдналися, або за допомогою зварювання або болтів в порядку, встановленому для досягнення цілей, для підтримки статичних і динамічних навантаженнях.

традиційні методи виготовлення
Виготовлення елементів конструкції стали завжди були виконані за допомогою “метал по металу” методи, і вони залишаються найбільш поширених методів сьогодні. Поява з ЧПУ (числовим програмним управлінням) технології автоматизації і приніс велику точність цих методів, в результаті чого сім’ї машин особливого призначення присвячений виконання окремих завдань виробництва.
Найчастіше зустрічаються такі машини стрічкова пила. Стрічкова пила працює безперервно обертову смугу зубчасті металу перепиляти конструкційної сталі і зазвичай використовується, щоб прорватися через всі перетин елемента для досягнення заданої довжини.
Луч свердла (свердла лінія) вже давно вважається незамінним способом для свердління отворів і млини слотів. CNC лінії пучка свердла, як правило, оснащені корму конвеєрів і датчиків положення для переміщення елементів в положення для буріння, а також зондування можливості визначити точне місце, де отвір або щілину буде обрізаний.
Для різання отворів або нерегулярні неоднорідних закінчується на мірні (без плити) елементів, різак звичайно використовується. Киснево-мазутних пальників є найбільш поширеними технологіями і варіюються від простих ручних факелів автоматизовані ЧПУ ‘справляється машин, які рухаються голівці різака навколо структурного елементу відповідно до інструкцій різання запрограмовані в машині.

плазмових технологій стосовно до промислової різання металу
Плазмова різка стала дуже продуктивний спосіб різати метал листів і плит у 1980 році. Він мав переваг перед традиційними «метал по металу» різко що не дає металевої стружки і даючи точні порізи, і справив чисті краю, чим газо-кисневого різання. Ранні Різаки плазмові були великими, кілька повільний і дорогий і, отже, як правило, присвячених повторювати розкрою в «масового виробництва» режимі.
Як і в інших верстатів з ЧПУ, технологія була застосована до плазмового різання з ЧПУ в кінці 1980 року в 1990-ті, даючи плазмового різання з ЧПУ велику гнучкість, щоб скоротити різноманітні форми «на вимогу» на основі набору інструкцій, які були запрограмовані в числовим програмним керуванням машини . Такі верстати з ЧПУ плазмового різання, проте, як правило обмежуючись різання і конструктивних елементів, в плоскі листи із сталі, з використанням тільки двох осей руху (званий різання XY).

багатоосьова плазмового та лазерного різання будівельних профілів
Починаючи з кінця 1990-х, програмовані промислові роботи були інтегровані з плазмового різання повинні застосовуватися до більш узагальненої різання неплоскі форми. Ці “3D Systems” використовувати промисловий робот для переміщення лазера чи голова плазмового різання навколо елемента бути скорочені, так що ріжучі шлях може охоплювати всю зовнішню поверхню елемента. Багато системи також захопити елемент бути скорочені в “патрон”, так що елемент сам по собі може бути повернутий або індексовані вперед або назад у взаємодії з рухом ріжучої головки. Це служить для зменшення загального часу різання і збільшення точності за рахунок оптимізації руху елемента з рухом ріжучої головки.
Роботизована плазмова різка більш широко використовується для різання труб, у тому числі HSS, що використовуються в якості структурних елементів сталі. Завдання робота плазмового різання більш різноманітних форм, таких як балки і каналів, виявилася більш складною. Великих розмірів і різної форми беруть участь зробити техніці захоплення структурний елемент сталі в патроні непрактичним. Це покладає на себе весь тягар ріжуче рух назад на роботе. Для того щоб мати порізів і функції знаходиться там, де вони призначені для елемента, робот повинні бути надані деякі інструкції щодо того, місце розташування, розмір і форма елемента.
Burlington Автоматизація розробленого програмного забезпечення здатні читати креслення конструктивного елемента, і об’єднання цієї інформації з контролем руху і датчик зворотного зв’язку, щоб прийти до системи 3D плазмового різання, що в ефект “бачить” структурний елемент стали це різати. Там немає системи технічного зору участь, а робот-маніпулятор, який несе глава плазмового пальника акуратно штрихами (зонди) елемент, який буде вирізати в декількох місцях і поєднує в собі цю інформацію разом з даними САПР, щоб визначити точні контури елементів у трьох розмірів. Володіючи цією інформацією, роботизованої системи плазмового різання, яка виходить під торговою маркою PythonX може відрізати різні функції (отвори для болтів, справляється, пазів) або марки в точних місцях уздовж структурних елементів. Це розширює можливості 3D плазмового різання на повний спектр структурних елементів стали, таким чином, дозволяючи PythonX системи, щоб замінити пучком свердла ліній, справляючись машини, стрічкові пилки і пластини спалювання центрів.