Safeharbor; власні Скотланд-Ярду в Ebay

Safeharbor є Департамент поліції eBay. Якщо ви порушите правила, зробити шахрайство або спробувати купити те, що вам не належить, вони будуть після вас.

коли ви не платите.

Це найбільш загальне правило покупці ламати – це все дуже легко просто передумати і спробувати вийти з аукціону. eBay стосується кожного аукціону як контракт, і покарає вас, якщо ви не проходите з кінця угоди. Якщо ви прийняли рішення не виплачувати потім очікувати, щоб отримати кілька противних листи попередження від eBay загрожує вам із забороною, якщо ви робите це знову. Не кажучи вже, звичайно, що ви отримаєте великий негативний »не платив« зворотного зв’язку коментар від продавця.

так що є речі, які ви не можете купити на Ebay?

Так, є: більше речей, ніж ви очікуєте. Логічно припустити, що ви не можете купити вогнепальну зброю, наприклад, але ви також не можете купити феєрверки – eBay турбуються про ризики, щоб відправити їх поштою. У багатьох країнах закони означають, що ви не можете купити алкоголь чи тютюн. Ви не можете купити незаконні або відпускаються за рецептом ліків, акції та облігації, або лотерейні квитки. Немає нижньої білизни, або. Ви не можете купити будь-який мало цуценят або кошенят домашніх тварин, а тварин заборонені. Якщо елементи порушувати авторські права, як компакт-диски піратом або програмне забезпечення, то вони або не допускається.

політики eBay є спірним, хоча б тому, що це дещо випадкових у приведенні його у виконання – і там було звинувачень, що вони більш чуйно реагувати на проблеми авторського права великого бізнесу, ніж аукціонів з питань, які можуть бути насправді небезпечно. Якщо вони вирішили піти після того, як ви чи продавець, тим не менш, вони будуть скасувати аукціон і може також призупинити дію вашого рахунку.

шахрайство.

eBay працює на диво добре, враховуючи, як нерегульоване це так, але є ще шахраї. Якщо ви стали жертвою шахрайства – наприклад, ви платите за пункт, який ніколи не виходить – тоді буде розслідувати Safeharbor для вас. стандартна захист покупки eBay дасть вам до $ 200 тому, якщо ваші претензії успішно. Пам’ятайте, однак, що це може зайняти кілька місяців.

Крім того, якщо ви оплатили PayPal, то вони, як правило, скасувати транзакцію відносно легко, і ви отримаєте більше (якщо не всі) свої гроші назад. Це ще одна причина, чому багато покупців вважають за краще використовувати PayPal. Деякі продавці трохи страшно ефективності повернення системи, так як вони можуть відправляємо з пунктів сумлінно і виявили, що їх покупцем була шахрайською, і угода була звернена назад. Якщо ви турбуєтеся про шахрайство, як покупець, ви завжди повинні використовувати PayPal.

Що це? Ви не знаєте, як використовувати PayPal? Ну, на щастя для вас, наступна стаття все про використання PayPal покращити свій eBay життя.

Про автора