Solopreneurs у вашій бізнес мають значення

Я вперше усвідомив важливість цінністю компанія, коли я відвідав Zappos в цьому році і був натхненний бізнес, який працює щоденно з певного набору цінностей, щоб служити компанією і клієнтами. Це дійсно змусило мене замислитися про мої власні значень допомогти більшій кількості людей і як життя цих цінностей щодня обслуговує своїх клієнтів, моїх передплатників, і моє життя.

Ми часто так зайняті маркетингу, розробки стратегії, і обслуговування, що ми не поспішайте, щоб визначити наші основні цінності для бізнесу. Я думаю, що це одна з найважливіших видінь я створив для себе останнім часом і, коли ви можете залишитися на трасі з вашими цінностями бізнесу, ви, природно, допомогти більшій кількості людей і заробити більше грошей. Це справді ключовий, щоб мати їх у письмовому вигляді, щоб можна було нагадати про вашої мети. Ми всі зайняті, перевантажені, і розчарування … коли ваша місія отримує маргіналізації життя, ви можете повернутися до цих та повернутися на правильний шлях.

Ось значення допомогти більшій кількості людей! Я можу з гордістю сказати, що я намагаюся працювати і жити за цим щодня, як робить мою службу підтримки.

1. Завжди більше. Забезпечити все, що ми можемо змінити життя людей та бізнесу. Більше підтримки, більше допомоги, більше любові, більше подяки, і більше відповідальності. Тримайте забезпечуючи більш.

2. Подяка. Знайдіть час, в кожній угоді і з кожним клієнтом, щоб бути вдячними.

3. Рівності. Підходимо до кожного клієнта, клієнтів та абонентів з такою же високий рівень підтримки, обслуговування і любити незалежно від того, який пакет або програму, яку вони зацікавив

4. Його власником. Ми на 100% відповідальність за все, що відбувається на допомогти більшій кількості людей. Хороший, поганий, перемоги, втрати, помилки і можливості. Володіти всіма його.

5. Модель. Бути моделлю для тих, кого ми служимо ніколи не здаватися, завжди вчаться, та підтримці людей беззастережно.

6. Мислити масштабно. Граючи невеликі не служив нікому. Ми можемо тільки допомогти більшій кількості людей, якщо ми піднімаємо наші стандарти, наше бачення, і наш власний бар на успіх.

7. Грати. Який у цьому сенс, якщо ні про що не повністю, глибоко і багате користувався. Грати більше!

8. Будьте безстрашні. Навіть перед лицем відмови невизначеності та можливих ми робимо це в будь-якому випадку. Охоплюючи страх є ключовим компонентом успіху.

9. Ask. Завжди запитуйте, що наші клієнти і клієнти хочуть. Будьте на безперервні пошуки більш служити.

10. Чесність. Говори правду, навіть коли вона втрачає нам гроші, час або ресурси. Будьте відкриті компанія, яка цінує чесність.

Певний і конкретний набір значень може бути одним з кращих способів ви обслуговувати клієнтів, продати свої послуги, і змінити світ!

(C) 2009 Сюзанни Еванс