Solopreneurs niching чому не працює для більшості допомагаючи професіоналам

Ви що собі всі гайки цю нішу речі?

Niching є мантрою для ділового світу, і не дарма, але якщо це так важливо і так широко обговорюється, чому це так важко для багатьох професіоналів допомагає прибити його? Я зрозумів, чому. Для багатьох сервіс-центру, серця власників бізнесу, niching не працює, але в основному він не відчуває себе справжнім і сервіс, заснований.

Одна з найбільших помилок можна уникнути, ми допомагаємо професійно роблять, захоплено нішу і не дивлячись на, якому ви потрібні найбільше! Маркетологи праві, ви повинні знайти свій «плем’я» і вузькі на групу, але ніша одержимість може фактично тримати вас від клієнтів. Я знаю. У мене теж були ніші фобічних. Однак, коли я дізнався, хто потребує мене, MOST, мій бізнес виріс до шести цифр. Давайте не будемо возитися, що я впевнений, ви вже знаєте (це вузький ринок буде служити вам добре), і замість цього дивитися на те, чому відкриття, якому ви потрібні САМІ зроблять розвиток вашого бізнесу набагато простіше. Якщо ви все ще в пошуку, що ухильні ніші, це якраз може надихнути вас дивитися на речі по-різному.

Ось три способи знайти своє плем’я зробить ваше життя легше.

(1) економить ваш час. Коли ви знаєте, люди, яких ви можете служити в максимально добре, це вирізає “Цікаво,” фактор і ви можете відразу перевірити, що співтовариства, зв’язатися з ними і показати, де вони знаходяться швидко. Економія часу є найбільш продуктивним способом, щоб бути успішним. Є тільки так багато годин на день, і якщо ви з усіх сил намагаються з’ясувати, де ваші клієнти можуть висіти (або приховування), то ваш час не використовується мудро і ваш бізнес не працює ефективно.

Коучинг натхнення: Людина, яка наважується витратити даремно годину життя не знайшов цінність життя. (Чарльз Дарвін)

(2) Заощаджує ваші гроші. Ви не можете отримати стійкі результати, якщо ви не знаєте свою аудиторію і знати свої подарунки. Якщо ви намагаєтеся, щоб обслужити всіх, ви будете мати, щоб охопити всі засоби масової інформації, періодичних і місце є, але, якщо ваша аудиторія є конкретним і цілеспрямованим, ви точно знаєте, де розмістити ваші маркетингові долари і отримати максимальну віддачу від витрачених- в буквальному сенсі.

Коучинг натхнення: витрачати гроші на речі, які глибоко важливо … ваша сім’я, ваші друзі, спільноти, надихаючи ваших клієнтів. Не витрачайте гроші на нерішучість. У вас є кращі способи використання вашого багатства.

(3) Заощаджує ваші зусилля. Існує величезна кількість енергії і зусиль у грі в хованки. Але в основному, є багато здогадок. Це саме те, що відбувається, коли ви не визначити, хто потребує вас найбільше. Ви працюєте з місця гадати, що ваш наступний кращий хід буде.

Як тільки ви починаєте заощаджувати гроші, час і зусилля у вашому бізнесі, зростання відбувається стрибками квантової.

(C) 2009 Сюзанни Еванс